Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsakolassal es ugrokotelezesse...

Zsakolassal es ugrokotelezessel veszitek az izomtomegembol?

Figyelt kérdés
Mellete szedek power proteint! Mivel kicsit szalkasodni szeretnek csak kesobb kezdenem el a sulyzos edzest!
2011. máj. 31. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
izomból nem. esetleg zsírból
2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


ez a veszély inkább azokat fenyegeti akik nagyobb izomtömeggel rendelkeznek.

magas fehérjebevitel és ha nem hajtod szét magad nem vesztesz sokat!

2011. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mark86 hogy érted hogy nem hajtom szétmagam? Heti 3-4x 1 óráig vagy másfél szoktam! Pihenőnapon meg jóformán semmi edzés nem csinálok!
2011. máj. 31. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább hagyjam az ugrókötelezést?
2011. máj. 31. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

mark86


hát ez úgy van hogy ha alacsonyan tartod a pulzusod pl.tempós séta vagy kocogás tehát aerob mozgás akkor zsírt égetsz,ha sprintelsz sokáig vagy 40kilómétert full erővel biciklizel beindul az izombontás!

2011. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh én a futást messziről kerülöm! :D Nem az erősségem és testalkatra sem vagyok olyan futó ember féle! :D

Amúgy azért tettem be az ugrókötélt hogy magasabb legyen a pulzus számom, ahogy te is írtad ha a zsákolással nem érném el olyan jól a zsirégetést mert van mikor már ütni se tudom olyan erővel...

De minél előbb el szeretném kezdeni a súlyzóst is csak még nem vettem meg a franciarúd+súlyokat hozzá!

2011. máj. 31. 18:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!