Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen viccel veszitek be a...

Milyen viccel veszitek be a creatine-t?

Figyelt kérdés
Sima csapvizzel?
2011. jan. 23. 12:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hülye vagyok, azt akartam kérdezni hogy milyen vízzel? :))


"Milyen vízzel veszitek be a creatine-t?

Sima csapvizzel?"

2011. jan. 23. 12:43
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen
2011. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Clem ***** válasza:
Igen..de mehet gyümölcslével vagy tömegnövelővel illetve fehérjével is..!
2011. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Homályos emlékeim szerint összeborítottam a fehérje mix-szel,gyors kavargatás után (úgy hogy még örvénylett),hirtelen zutty le.Vízzel szintén ugyan ez a technika.Ha esetleg marad a pohár alján (rémlik,hogy nehezen oldódott,olyan volt mint a homok) még egy pofa vízzel öntsd fel,aztán told be a fejedbe.:)
2011. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát jó nagy hülyeségek ezek:) köztudott, hogy a kreatint ha fehérjével szeded be, az hátráltatja a felszívódását. Ha beleteszed vízbe összekevered, és megiszod, szintén nem fog normálisan feloldódni és felszívódni. Langyos vízbe kell tenni abba oldódik a leggyorsabban, és mellé vmi gyors felszívódású szőlőcukrot kell enni, hogy segítse a gyomorban a felszívódást. Mindig étkezések előtt kell bevenni, és várni egy kicsit(20 perc) amig felszívódik!
2011. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Clem ***** válasza:

Kedves ellőttem hozzászóló...biztos hogy 20 perc...nem 21..?!:)

Még hogy hülyeségeket irkálunk...inkább te maradtál volna csendben...még hogy meleg vízben kell feloldani a creatint....miért ha nem oldódik fel a folyadékban akkor a gyomorban sem tud hasznosulni..?!:)

Ja..és miért is nem jó fehérjével bevinni...ezt megindokolnád..?!

2011. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ásványvíz, csapvíz, turmix...


Amúgy, ha tömegnövelővel veszed be, ott a ch is, a protein is fel tud szívódni... Sőt, a tömegnövelők nagy részében is van.

2011. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
KB 20 perc idióta! és nem meleg, hanem langyos vízben! mert mikor beviszed MÁR feloldódott állapotban kell lennie, hogy a gyomorban maximálisan felszívódjon! Ha fehérjével együtt viszed be, akkor a felszívódás szintén nem tökéletes, mert a fehérjére koncentrálódik! Olvass kicsit www.body.builder.hu oldalon... én már csináltam pár kreatin kúrát, és amikor sima hidegvízben összekevertem és bevettem, meg amikor langyosba szőlőcukorral szedtem be már feloldott állapotban, lényeges különbséget tapasztaltam az utóbbi javára. Erőben, és tömegben is dobott jóval többet.
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ami meg a tömegnövelőket illeti, van bennük, de az nem felel meg egy kúrának, minimális van benne kb átlagosan 5 g / 100 g ami elenyésző. egy kreatin kúránál már nagyobb mennyiségben viszed be... És én nem azt mondtam, hogy fehérjével nem lehet egyáltalán bevinni, de a hatás nem maximális olyankor, ez le van írva bármilyen alapismeretekbe.
2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De, ha külön veszed be, akkor a hatás maximalizálásához kell idő, hogy felszívódjon, előtte üresnek kell lennie a gyomrodnak, tehát kaja előtt, akár turmix előtt fél órával be kell venned. Ami kb képtelenség.


Amúgy ok, hogy a tömegnövelőben 5g van, de egyszerre egy kúrában nem viszel be 5g-nél többet.

2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!