Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen viccel veszitek be a...

Milyen viccel veszitek be a creatine-t?

Figyelt kérdés
Sima csapvizzel?
2011. jan. 23. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14:32-nek.Lehet hogy sok hülyeséget irtak,én nem tudom,nem vagyok jártas ezekben a dolgokban,de szerinted a gyomorban való felszivodás nem hülyeség?A tápanyagok felszivodása nem valahol máshol kezdődik?
2011. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Clem ***** válasza:
Én már csak azoknak a tanulmányoknak a linkjét várom amik bebizonyítják ha csak simán hideg vízzel iszom meg nem olyan hatékony mint langyos vízben feloldva....és az is érdekelne hogy a fehérjék hogyan gátolják a felszívódást...?!:)
2011. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy a CH meg fokozza :)


Gyors felszívódású fehérje és gyors felszívódású CH esetén szerintem mindkettő fokozza a hatását.

2011. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én feltöltésnél viszek be 5 g nél többet. egyszer szoktam 10et, a többit 5 grammonként. a 10 et általában edzés előtt veszem be. 23:54 nek:a kreatin a gyomorban szívódik fel. mit gondoltál, hogy már a szájüregben fölszívódik? ott csak kevés tápanyag szívódik fel, és a kreatin pont nem olyan.

mondtam, hogy langyos vízben kell meginni, mert jobban oldódik, és ezt ti támadtátok... gondolkodjatok el akkor azon, h. mért teszik egyáltalán vízbe? ha nem kell hozzá akkor kanalazd be az arcodba okostojás. vagy a fehérjeport mért teszik vízbe? mértnem jó simán megenni? mert kell, h. feloldódjon! de akkor ezek

szerint a testépítők vmit nagyon szarul csinálnak. a fehérje azért lassítja a felszívódást, mert az egy fontosabb tápanyag a szervezet számára, tehát arra koncentrálódik ink a felszívódás. támadhatjátok ezt is, de így van, és ezt már pár éve tudom, mert nekem ellentétben más bolondokkal fontos az, h. mit írnak hozzáértők, és írtam is, h. nézzetek körül a body.builder.hu oldalon! mert ott pont nektek írnak föl okos dolgokat! 15:39- a ch fokozza, igen, ezért szükséges ch-val beszedni! ellentétben ezzel, seholsem írták, hogy fehérjével ajánlott lenne...

2011. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!