Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3-4 hónap alatt lehetek izmos?

3-4 hónap alatt lehetek izmos?

Figyelt kérdés
4 hónapom van hogy jól nézzek ki, kockás has, szép mell izom stb. A méreteim 185cm magas vagyok és 77kg nincs rajtam háj ha befeszítem a hasam kemény nem lóg sehol, jó van rajtam egy kevés de csak akkor látszik ha ülök. Heti 5-6 napot járnák konditerembe, ott kérnék edzéstervet. Futnák is heti 5 napban. Az lenne a kérdésem ha ezt csinálom és oda figyelnék az étkezésemre is, akkor lenne változás? A genetikám meg olyan hogy sose voltam kövér ha meg felszedtem pár kilót azt hamar le is tudtam adni 1-2 hét alatt. 20/F

2015. nov. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Először is nem valószínű, mivel kezdőnek teljes átmozgató edzés kell, és ez nem annyira intenzív, hogy látványosan megkezdődjön az izomépítés. Ajánlott egy 2 hónapig teljes testes edzést végezni max. heti 3 napban. Utána lehet elkezdeni az osztott edzést, egy látható változás lenne 4 hónapban ha jó a kajád is mint írod, de nem kell egy Lazar Angelovra számítani. Ha ektomorf genetikára gondolsz, hogy gyors az anyagcseréd akkor 4 hónap alatt nem nagyon fog látszódni mivel ez a testtípus nehezen pakol fel izmot.

2015. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan a genetikám, úgy értem hogy ha hirtelen felszedek pár kilót azt futással meg koplalással 2 hét alatt le tudom vinni. Futni meg már 1 hónapja futok de most még csak hetente 3 alkalommal. A munkámmal meg mindig toppon vagyok vagyis gyakran kell emelni meg vinni több 10 kilót meg állóképesség is kell oda, akkor semmilyen változást nem lehet elérni 4 hónap alatt?
2015. nov. 21. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben az elso 2 honapban csak az alapgyakorlatokra mennek ra. Semmi izolacio. Guggolas, huzodzkodas, fekvenyomas, evezes, lehuzas, mellrol nyomas. Heti 3 nap eleg. Edzes utan feherje+ch. Kajara figyelj oda sok feherje, osszetett chk. Zsirtol ne felj, nagyon hasznos. Tokmagolaj, oliva, stb. Rengeted zoldseget is nyomj. Futast ne vidd tulzasba, mert a te testalkatoddal akadalyozni fogja a tomegnovelest. Heti 2-3alkalommal es akkor is intenziven. Pl kuper teszt.
2015. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elso dolog ami fontos az az ido. Ugy vagj bele, ha nem 3-4 honap a cel ugyanis a folyamat igy nez ki

Tomegeles - szalkasitas - tomegeles - szalkasitas ... Igy tovabb.

Ez nem 3 - 4 honapot vesz igenybe.

Egyszerubbre leforditva: A latvanyos izomepiteshez ido kell.

Vagyis lehet az izmaid a folyamatos edzestol be lesznek durranva es ugy fogod erezni, igen izmos vagyok de igazabol nem. Legalabbis nem ilyen rovid ido alatt.

Tomegnoveles mellett nincs futas ugyanis az a szalkasitas resze. Mas etkezes mas edzes.

Tomegnovelo etrend, taplalekkiegeszito, rendes edzes heti 3 max 4. Rendes edzes majd szalkasitas es 1 ev mulva latvanyos lesz.

Alternativ ut a szteroid amivel 3 -4 honap alatt elered amit akarsz. Ezt nem javaslom de a te dontesed.

Sokan vannak az edzoteremben akik nagy "szakertok" de azt sem tudjak hogyan kell egy gyakorlatot helyesen vegrehalytani es mi az a mikroszakadas, aminosav es feherje kozotti kulonbseg es meg sorohatnbam. Oket errdemes elkerulni. Meg azokat akik beszelgetni jarnak a terrembe.


Sok sikekrt!

2015. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!