Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt izmosabb lehetek?

3 hónap alatt izmosabb lehetek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha napi szinten 20-30 percet (vagy ha néha kicsit többet) akkor lehetek-e izmosabb, hogy meglátszódjon rajtam?

Van egy 3kg-os kézi, egy 40kg-os kétkezes súlyzóm, és egy expander rugóm. Ezek segítségével lehet-e valami változás?


2013. ápr. 9. 14:45
 1/9 anonim válasza:
Szerintem simán
2013. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tegnap ezt már feltett vki

érdekes ahogy jön a jó idő és a nyár, mindenki izmos akar lenni...

2013. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt egy férfi max havi nettó 3 kg izmot tud felpakolni, ha rendben a kaja, edzés, pihenés,genetika.

3 kilós súlyzócska nem sokra elég sajnos, mivel a gyakorlatokat akkora súllyal kellene végezni, amivel éppen megy 8-12 ismétlés a sorozatokban. Ez értelemszerűen más-más súlyt jelenthet gyakorlatonként, mert nem mindegy, hogy pl guggolásról vagy bicepszezésről van szó.

Heti 3 teljes testes edzéssel kezdj, kb 1 órás egy ilyen edzés, ha minden izomcsoportra végzel egy gyakorlatot, gyakorlatonként 3 sorozatot.

2013. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Én csak deréktól felfelé szeretnék gyúrni, mert a lábaim szépen kivannak fejlődve. Megpróbálok beszerezni kicsit nehezebb egykezes súlyzót is. Különben 15/F vagyok.
2013. ápr. 9. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még kellene lábra is edzeni, mert a kemény lábedzés elősegíti a felsőtest fejlődését is, mivel növeli a növekedési hormon termelést.
2013. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az étrendemet hogyan kellene változtatni? Mit egyek, mit ne? Mikor, mennyit?
2013. ápr. 9. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2013. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sokat segítettél!
2013. ápr. 10. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2013. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!