Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek izmos 3 hónap...

Hogyan lehetek izmos 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy . Az , hogy valaki izmos évek munkája . De ha izmosodni akarsz , vegyél terembérletet és kérd személyi edző segítségét , aki állít neked össze edzéstervet. Ezenkívül egyél sok fehérjét és szénhidrátot és kevés zsírt . Nagyon tömören ennyi .
2009. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Függ a jelenlegi fizikumodtól, de egy strand fazont összelehet rakni pár hónap alatt (persze ha nincs rajtad rengeteg felesleg)


[link]


itt egy példa rá

2009. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Azért profi edzéssel, étkezéssel, pihenéssel, életmóddal 3 hónap alatt alaposan ki lehet kupálni egy átlagembert a konditeremben. Nem leszel egy Conan a barbár, de meg fog látszani rajtad, hogy edzeni voltál.


Ehhez kell viszont rengeteg olvasás, tanulás, vagy egy jó edző.

2009. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok Conan lenni, csak egyszerűen olyan srác akarok lenni, aki nem sovány - izmos, de nem látszanak a bordái...
2009. júl. 21. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért ilyen sürgős? Csak 3hónap? A testépítés egy folyamat. Ha csinálod 3hónapig fejlődsz valamit,de ha abbahagyod "elveszíted" egy részét.

pl: ha egy focista nem focizik kb fél évig,nem fog utána ugyan úgy focizni mint előtte. Ez minden sportnál így van!


3hónap nekem csak "ismerkedés" volt a sporttal. Mit hogy kell,mi mit csinál stb.


De térjünk ki a válaszra:

Edzés+étkezés+táplálék kiegészítő+életvitel(mennyit alszol,ne bagózz,piálj)

Megoszlás szerintem: (ez az én véleményem,de nincs tudományosan alátámasztva)

Edzés:35%

étkezés:35%

táp.kieg.:20%

életmód:10%


Lehet hogy rossz,de a lényeg az,hogy az étkezés is nagyon fontos!


www.body.builder.hu


sok sikert!

2009. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
TE SEHOGY NEM LESZEL FELEJTSD EL EZT XD!!! NEM KELLENEK ÉVEK! DE NAGY KI TARTÁS KELL HOZZÁ! HA NINCS OKOD VAGY NEM SZERETED EZT A SPORTOT ŰZNI AKKOR FELEJTSD EL!! ÉN AZÉ CSINÁLOM MERT SZERETEM ENNYI CSÁ!
2011. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
"TE SEHOGY NEM LESZEL FELEJTSD EL EZT XD!!! NEM KELLENEK ÉVEK! DE NAGY KI TARTÁS KELL HOZZÁ! HA NINCS OKOD VAGY NEM SZERETED EZT A SPORTOT ŰZNI AKKOR FELEJTSD EL!! ÉN AZÉ CSINÁLOM MERT SZERETEM ENNYI CSÁ!"Te meg egy kis bu zi 10 éves vagy és irígy vagy rá hogy ő dolgozik a testéért te meg a fas zodat vered te kis csicska
2011. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
nyomorék 3 éve gyúrok!! még irigy XDDDDD
2011. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én ajánlatom: -Drugs bunny sárga kapszula- ;)
2013. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én nkem 3 hónap alatt sikerült valamennyire megizomsodnom ahoz képest hogy milyen vékony kis emberke voltam fegyenc eeeeeeedzés!!! rengeteg fekvőtámaszt kell csinálni én olyan napi 200-at csináltam persze beosztva hogy például: 30 30 30 30 30 30 stb... és maxiumum 5 perc szünete tarthatsz és ezt minden nap hidd el befog válbni ;) :D
2013. okt. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!