Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formásodni szeretnék. Tanácsok?

Formásodni szeretnék. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a combomra és a fenekemre szeretnék hangsúlyt fektetni, de fogok mindenhova edzeni, mert nem árt.


160 cm és 60 kg vagyok. Nem érzem magam kövérnek és nem vagyok hájas sem. Nem lötyögök menet közben, nem folyok szét stb.

Viszont a fenekem lehetne kerekebb és a combomon látszhatna jobban az izom. Ha meg van feszítve, akkor kemény, de amúgy nem tűnik fel az izom.


Milyen gyakorlatokat ajánlotok?


Guggolás az alap, tudom. De van aki azt mondja attól vastagodni fog a lábam. Mások szerint súlyal kell végezni formásodáshoz, mert amúgy csak fogyaszt, nem formásít. Annyi féle dolgot lehet olvasni és szeretnék végre normális, valódi és hasznos válaszokat kapni, ezért próbálkozom itt.


Ja igen, meg még azt szerettem volna megkérdezni, hogy mit, milyen ismétléssel és heti hányszor?


Köszönöm.



2015. nov. 1. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Sargakapszula.hu

Elso a kaja aztán vitamin

Utána edzés

Na a guggolás nem növeszti a lábad mert csaj vagy valamit nö de nem számot tevö méretekben néz meg egy fittnes modellt

Még rá a felhuzás kitörés

Minden egyebet megtalálsz az ebookban

2015. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Na a guggolás nem növeszti a lábad mert csaj vagy "


Ugyanúgy növeszti, mint egy faszinak.

2015. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem annyira néz meg egy natural csajt és egy pasit nem fog ugy kinézni
2015. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!