Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már késő lenne elkezdenem a...

Már késő lenne elkezdenem a ritmikus gimnasztikát?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 4-7 éves koromig balettoztam és azóta hip-hop-ot táncolok. Eléggé hajlékony is vagyok, tudok spárgázni, és le tudok menni hídba, kézenállás is megy. Szerintetek késő lenne elkezdenem a ritmikus gimnasztikát?

2015. szept. 6. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Áhh már minek, lassan nyugdíjas leszel és akkor már nem igen tudsz ugrálni.Hagyd a csudába, inkább majd a következő életedben.
2015. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haaat... Szerintem meg epphogy nem. Foleg a balettos multad miatt, hiszen az itt nagyon fontos. Szerintem kezdd el nyugodtan, a tobbi RGhez fontos kepessegeket majd az edzeseken megtanitjak:)
2015. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Nagyon gyilkos sport, biztos, hogy ezt akarod csinálni? Van helyette jobb is, sportakrobatika, függönyakrobatika stb.
2015. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!