Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot lenne érdemes...

Milyen sportot lenne érdemes elkezdenem 13 évesen? (Lány sportok)

Figyelt kérdés
Több sportot is próbáltam már és most is szeretnék mozogni, valami olyant szeretnék ami elég mozgékony, de távfutás az nem ez erősségem.

2015. júl. 26. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit szivesen csinálsz. Csak annyi a lényeg hogy szeresd a sportot de neked kell dönteni.Nyilván olyat amire van lehetőség a városodban és szimpatikus az edző a helyszín meg a többiek.Csapatsport vagy egyéni?Kosár, kézi, röpi?Torna,tánc,atlétika,úszás,biciklizés,ping-pong,tenisz,lovaglás,vívás vagy valami küzdősport (pl.karate még elmegy egy lánynak)??
2015. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elmegy a karate csak már judoztam és így a küzdősoprtok nekem így kb. Ennyi volt :D
2015. júl. 27. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kosarazok,és konditerembe jàrok :) 14/l a kosàrlabdàt 8évesen kezdtem,a kondit meg tavaly
2015. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!