Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, fogyni szeretnék. Találtam egy YouTube oldalt(The Fitness Marshall), ahol kardióznak. Szerintetek jó ez az oldal, én is csinálhatom, és ennyi mozgás elég? És még azt szeretném megkérdezni, hogy mit egyek és meddig? Úgy értem, hogy 6 után már nem lehet enni, de ha nagyon éhes vagyok, akkor mit lehet?

2015. aug. 14. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozoghatsz amit csak szeretnél és jól esik, de fogyni a kajától lehet. 6 után pedig csak akkor ne egyél ha 7-8 kor fekszel aludni, amúg az egész baromság... Utolsó normál étkezés lefekvés előtt 2-3 órával legyen, utána még ha megéhezel túrót pl nyugodtan ehetsz. Étkezz fehérjedúsan (sok hús, túró, tojás) egyél sok zöldséget, kevesebb gyümölcsöt és a szénhidrátokkal tarts mértéket, amiben cukor és/vagy liszt van azt pedig ne egyél, nagyjából ennyi. nagy fogyózásokba nem kell kezdeni a te korodban, inkább sportolj amennyit csak lehet és az arányokat tartsd meg a fentebb írtak alapján..
2015. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! És az oldal szerinted jó/hasznos?
2015. aug. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!