Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire számít az elosztás a...

Mennyire számít az elosztás a heti edzésben?

Figyelt kérdés

3-4 évig (már nem is tudom meddig) lejártam konditerembe, heti 3 alkalommal, hétfő-szerda-péntek elosztásban.


Átszeretnék térni az úszásra, csak azzal vannak problémák. Kezdetnek is, úszni csak heti 2 alkalommal tudnék menni, de ez még a kisebbik gond.


A nagyobbik az, hogy hétköznapokon az úszómedence nagy része le van foglalva különböző edzésekre (sportúszók, búvárok, vízilabdások, stb). Ennek köszönhetően amikor eltudok menni, akkor csak keresztben lehet használni a medencét egy szűkebb sávban, szóval egyrészt kényelmetlen, másrészt az ember nem tudja kihajtani magát, mert nincsen tere.


Opciónak maradna a hétvégi úszás, mert akkor eltudok menni olyan időpontban, amikor nincsenek események. Azonban azt nem tudom hogy ennek mennyi értelme lenne, mert ugye akkor csak hétvégén edzek. Ugyebár szombatról vasárnapra nincsen pihenőnapom, viszont a vasárnaptól szombatig eltelő időintervallumot meg soknak érzem.

Szóval ennek így van bármi értelme, hogy 2 edzés egymás után, aztán 5 nap pihi?



2015. aug. 12. 09:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!