Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem izzadok edzés közben,...

Nem izzadok edzés közben, akkor nem is ér semmit, nem fogok fejlődni?

Figyelt kérdés

2hete elkezdtem súlyzózni, kipróbáltam, és ha alkalmam van rá csinálom, de inkább maradok a futás és társainál. Viszont tudom, hogy ezzel építhetek magamnak leggyorsabban izmot, főleg ha futok mellé az jó lesz. Viszont nem nagyon izzadok meg az edzések alatt, ha hasra edzek akkor se, ha súlyzózok akkor se, pedig 4x8-as szériákat csinálok és a végére érzem, hogy nagyon elfáradtam és alig tudom a súlyt is visszatenni a helyére. Szóval elfáradok, de nem izzadok meg benne, így is fejlődök ? Nem vagyok izzadós fajta.

14F


2010. márc. 6. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány kilót emelsz? Ez nem fogyókúra , hogy izzadj én szintén kondizok , de én se nagyon izzadok, de attól növekednek az izmaim mostanában nem kondizok inkább fekvőzök, de azt sem tenyérrel hanem az ujjaimra támaszkodok és úgy fekvőzök.
2010. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!