Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha edzés közben nem izzadok...

Ha edzés közben nem izzadok meg, de elfáradok akkor is fogok fejlődni, vagy akkor nem történik semmi?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2-3 hete elkezdtem itthon edzeni, van kétkezes súlyzónk meg pad is, nem akarok (még) kondiba járni, mivel nem vagyok valami "hűdeerős" és még először meg is akarom szeretni a dolgot nem csak belevágni aztán ha megunom akkor fölöslegesen vettem meg a bérletet. A lényeg az, hogy erősödni akarok meg hát ugye ezáltal pár kg-t felszedni izomban, lehetőleg minél kevesebb zsírral. Tudom, az étrend az egyik legfontosabb, azt néztem a bodybuilderen.hu oldalon, itt ezen az oldalon is, és ezek alapján állítottam magamnak össze egy étrendet. Az edzéseknek is utánanéztem, súlyzóval edzem a felső testem meg a lábaimat, a hasamra hasprést csinálok naponta-2naponta 300 darabot minimum (100-as szériákkal). Lábamra emellett még szoktam olyat, hogy lábujjhegyre állok aztán vissza talpra. Amikor jó idő van akkor szoktam járni futni meg focizok a haverokkal vagy egyedül gyakorolgatok naponta 1,5órát vagy többet. Szerintetek ha ezt csinálom akkor jó lesz? + Még a fenti kérdésre is válaszoljatok légyszi, kösz.

14,5/F


2010. febr. 26. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy izzadós?Mert attól is függ...

Egyébként elfáradsz edzés után?Érzed,hogy átmozgattad magad?Izomlázad van.

Egyébként én járok edzőterembe,és ott se izzad mindenki.

Én néha igen,néha nem...

2010. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok az az izzadós fajta, nyáron a nagyon melegekben se izzadok meg, max egy kicsit a hónaljamon de arra használok izzadásgátlót nyáron. Amúgy igen, érzem, hogy elvagyok fáradva, pl. bicepszezés,mellezés stb érzem, hogy el van fáradva mikor abbahagyom, lábamat is, meg minden után amit edzek. Izomlázam mostmár annyira nincs, bár még az elején volt, hogy a lábamban volt elég nagy, míg a hasamban nem érzem, a bicepszben meg a többi részemen ott is volt izomláz, de tűrhető. 2-3hetente lehet kicsit növelni a súlyokat?
2010. febr. 26. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el növelni a súlyokat ha már könnyedén megy.Úgyis érezni fogod,ha kevés amivel csinálod...
2010. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!