Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a popsit formázni?

*Szandy* kérdése:

Hogy lehet a popsit formázni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyan popsim lene .Feszes,És egy naciba jól láttszodjon:D És hány honap kell hozzá? És mit kell csinálom hogy elérjem az eredményt???
2010. márc. 5. 14:13
 1/1 anonim válasza:

Az biztos, hogy ha nem krémekkel, gyógyszerrel, izzasztóval akarod elérni az eredményt (az izzasztó a legeredményesebb)

akkor sokat kell izzadnod! mondjuk nem a gép, hanem amikor te csinálod ... a legeredményesebb + a gép drága (ha jól tudom)


Például megvehetsz 1-2 Réka CD-t is. (esetleg Norbi CD is jó) ... Neki(k) vannak CD-jük pl.: hasizom, popsi formálás, karizom, lábizom... minden szarra, és egész jó, csak ne add fel, elég fárasztó tud lenni... ami nekem volt cd ott étkezési tanácsokat is adtak... de ha nem szeretnél pénzt költeni, akkor www.youtube.com vagy egyéb ilyen oldalak, ott is vannak megnéztem :D


Hajrá!

2010. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!