Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam hogy...

Hogy vegyem rá magam hogy nekiáljak fogyni, sportolni? Mindig eltervezem hogy mátol nekiállok de nem megy. Meglátom. A finom ételeket és végem

Figyelt kérdés

Valaki tudna segitemi mit tegyek?

15 éves fiu 153 cm 63kg magyarul dagadt : (

És milyen mozgásokat ajánlanátok?



2015. júl. 17. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem mindig motivál, hogy megfelelő étkezéssel és kitartó edzéssel olyan testet érhetek el, amire büszke lehetek. Nem feltétlen a strandon, de a sportos, kisportolt test a határozottságot és kitartást sugározza. Emellett szeretek egészséges és izmos lenni (ha majd egyszer végre az leszek). :D


Ha téged nem motivál akkor te azok közé az emberek közé tartozol (már bocs), akik mindig is irigykedni fognak a szép formás női testekre, akiknek van akaraterejük. :D


Mellesleg szerinted egy ilyen kaliberű férfinak melyik női alkat fog bejönni? :D


[link]


ez? [link]


vagy ez? [link]


Szóval remélem érted. Te döntésed, de én csinos barátnőt akarok. :D És jól érzem magam amikor edzem, egészséges leszek szóval nekem ez a motivációm. :D 22/f. :D

2015. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tothp ***** válasza:

Ha van kedved és lehetőséged konditerembe járni, javaslom a kardio edzéseket. ("szobabicikli" ellipszis tréner, effélék) Fogadj személyi edzőt. ha jól választasz, az majd motivál és a szart is kitapisa belőled. persze a saját érdekedben. Jó kajákról nem kell lemondani, csak ne zabálj. Amint többet égetsz el, mint amit megeszel, máris fogyni kezdesz.


Ha nem konditerem, akkor gyaloglás, biciklizés. Bármi, csak rendszeresen csináld. és akkor se hagyd abba, ha Látszólag nincs eredménye.

2015. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!