Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzés az ideális?

Melyik edzés az ideális?

Figyelt kérdés
Én egy 28 éves 168 centis, 85 kilós nő vagyok. Négy hónapja kezdtem el edzeni, az első hónapban nem volt semmi gond, de sajnos azt vettem észre, hogy egyre jobban fáj a sípcsontom edzésnél. Olvastam, hogy gyulladás miatt lehet, így abba is hagytam az ugrabugrálós sportot. Viszont ha kímélem a lábam és hasizom erősítő gyakorlatokat végzek, vagy pialtes edzést (azt is kipróbáltam), nem izzadok olyan intenzíven, mint az elsőnél. Szeretnék lefogyni, de félek, hogy így nem megy. Valakinek van ötlete, milyen mozgást végezhetnék így? A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. júl. 14. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az étrendtől fogysz, nem attól, hogy izzadsz...
2015. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az étrendet is betartom, nem ezzel van a gond. Olvastam, hogy a jó edzésnél izzad az ember... Ezért is gondoltam azt, hogy ez kevés. Amúgy is nagyon nehezen jönnek le a kilók, négy hónap alatt csak hat kilót adtam le. Igaz, hormon problémákkal küzdök, de akkor is szeretnék lefogyni. Vagy az izzadás csak téves információ? Köszönöm.
2015. júl. 14. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az izzadás a hőháztartáshoz tartozik, akkor izzadsz, ha hűteni kell a szervezetedet, az izzadásnak semmi köze a zsírégetéshez.
2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2015. júl. 14. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Biciklizés, séta, erősítő edzés.
2015. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rendszeresen végzett vádliemeléssel tudod meggyógyítani az alsó lábszáradat.

edzésnek szobakerékpár,olyan 70-75 kilóig,vagy más rázkódás mentes edzés pl kettlebell.

2015. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! :)
2015. júl. 15. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!