Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Állóképesség edzése amerikai...

Állóképesség edzése amerikai focihoz?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni ezt a sportot, ki is próbáltam már, de úgy vettem észre, hogy az állóképességem semmit nem ér hozzá. Van egy hónapom arra, hogy az edzésekig "ó kondiba" jöjjek. Tippek, ötletek arra, hogyan tudnám magam formába hozni legalább annyira, hogy ne "haljak" meg az első pár edzésen?

2015. júl. 6. 12:05
 1/2 anonim válasza:

Heti 3-szor futás, focipályán 2 teljes kör bemelegítés. Majd 10x10 méter sprint, visszafelé kocogással. Ezután: 4x20, 4x30, 4x40 méter sprint. Hosszában kocogás és ahogy eléred a pálya véget sprint a másik alapvonalig. Ezeket saját tempóban próbáld megcsinálni. Fokozatosan emeld az intenzitást. A konditermes edzésben az alapgyakorlatokat nyomasd, guggolás, felhúzás, fekvenyomás stb

Sok sikert:)

Egy játékos:)

2015. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eddig nem láttam a választ, de mindenképp megfogadom :)
2017. aug. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!