Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felső comb karcsúsítása...

Felső comb karcsúsítása fogyókúra nélkül?

Figyelt kérdés

21 éves, 45 kg és 160 cm vagyok, tehát a problémám nem hiszem hogy a súlyfelesleggel lenne. Közel 2 éve nagyjából egészséges életmódot folytatok: semmi gyorsétel, kerülöm a zsíros/olajos/cukros ételeket, csak vizet iszom, valamint a kalóriákat is kordában tartom. Naponta min. 30 percet HIIT edzéseket végzek.


A legnagyobb problémám viszont, hogy a combom felső része aránytalanul vastag, de egyáltalán nem az izomtól.


Tudom súlyvesztés nélkül nincs karcsúsodás sem, de reménykedtem valaki tudna segíteni hogyan tudnám ezt a kényes területet feszesíteni, izmosabbá tenni valamint a zsírfelesleget "lekapargatni" :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 29. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs helyi fogyás, de kétlem, hogy 45 kilóval neked fogyni kellene. Izomtömeget kell növelni és ezután szálkásítani. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45kg-al valahogy nem tudom elképzelni, hogy a combod lenne aránytalanul vastag, inkább a többi részed, aránytalanul vékony a combodhoz képest :)
2015. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!