Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással le lehet fogyni?

Futással le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok jelenleg 55kg és 165cm. ha napi rendszerességgel elmegyek futni és az étkezésre odafigyelek akkor egy fél év múlva elérhetem a célomat? van itt aki szépen le tudott fogyni futással?

2015. jún. 18. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Le lehet, ha van mellette diéta, de szerintem neked nem kéne fogynod az adataid alapján.
2015. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vissza akarok fogyni 50kg-ra mert régebben annyi voltam.. meg izmosodni is szeretnék picit. futással lehet vagy csináljak mellé valami mást is? pl aerobik?
2015. jún. 18. 19:05
 3/3 anonim válasza:
Igen le lehet fogyni , kb. ugyanannyi idős voltam mint te és ugyanez a súlycsoport és a magasság is , és elég szépen leadtam a feleslegeket.. csak nem voltam kitartó és csak pár hónapig futottam.. :/
2015. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!