Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gorkori formal is vagy csak...

A gorkori formal is vagy csak fogyaszt?

Figyelt kérdés

Kelrke ne szaknylaven irjatok le mert nem ertek hozza:D

Regen versenyszeruen gorkoriztam, cska aztan tonkre ment a korim es nem vettem ujat. Most egy hete ujbol elkezdtem gorizni elsonek azert is mert januar ota kb. semmire nem volt idom se penzem hogy kondiberletet vegyek es ( masok szerint nem ) de en igenis eszrevettem magamon h nem vagyok olyan feszes es formas igy 2-3 kilot leszeretnek adni. Amiket olvastam arra a gorkorizas nagyon jo, de arra mar ketertlemu dolgokat talaltam, hogy formalna is a feneket. Nyilvan sz..rbol varat epitnei nem lehet, ezert se tudom igazan eldonteni, h regen alapbol volt ilyen v olyan fenekem vagy pedig a gorkorizas formalta. Ha valaki erti a mondnaomat nagyon orulnek, kicsit hulyen fogalmaztam faradt vagyok ne haragudjatok... Szoval a kerdes a lenyeg, az mar cska kiegeszites hogy 2-3 kilot szeretnek fogyni es ha ez meg volt akkor popsit kerekiteni hogy minel jobban "kidobodjon". Vagy ez genetikailag adott?


2015. ápr. 20. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
... *Kerlek ne szaknyelven anyam
2015. ápr. 20. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Étrendfüggő. Kalória pluszban hízol. Ha pedig a mozgással kalória mínuszban leszel, akkor fogysz. Magyarul: ha többet eszel naponta mint amit elhasználsz, akkor hízol.

Sprintekkel lehet kis izmosodás, de jobb lenne mellè erősítő edzès is; guggolás, kitörés, stb.

2015. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) Azert ennyire analfabeta nem vagyok :D De akkor a gorkorcsolya meg igy intenzivebben is, inkabb fogyasra alkalmas.. Eleinte akkor gorkorcsolyazzam vagy mellette csinaljam az erosito edzeseket is?
2015. ápr. 20. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Együtt a kettőt. És egyèl kevesebb szénhidràtot.
2015. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi sokat segitettel Remelem egy ido utan lesz latszata :)))
2015. ápr. 20. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ez rajtad múlik. :)
2015. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!