Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tovább fussak?

Mit tegyek, hogy tovább fussak?

Figyelt kérdés
6-16 éves koromig triatlonoztam és középtáv futottam. Aztán volt pár operációm (sérv, vakbél). És valahogy azóta fejben elvesztem. Lusta vagyok! Egyik nap kitaláltam, hogy letesztelem magam, futottam 10km-ert 7 perces ezrekkel, megállás nélkül. (Hozzáteszem van rajtam 15kg plusz) Elkezdtem diétázni, és futogatni. És habár az időm javul, a kedvem lankad. Tegnap előtt már csak 7,5öt futottam de 3x megálltam sétálni. Mit tegyek? Ti hogy kezdtétek újra? Előtte-után motivált vagyok...de közbe?! Várom a végét...

2015. ápr. 18. 18:42
 1/7 anonim válasza:
Halgasd közbe a kedvenc zenéid,hívj el olyas valakit futni aki nagyon szeretne szinten fogyni vagy a legjobb barÁtnődet! :) 16/L
2015. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen jobban szeretnék egyedül futni, amíg nem érek el vállalható tempót. A zene meg annyira nem befolyásol, maximum pár százalékban. jaa és 21/L
2015. ápr. 18. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyen a célod egy félmaraton.


Egyébként en is a zenet mondtam volna. Ha egyik sem jon be.akk sztem nem a te sportod.

2015. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hangoskönyv?
2015. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Fuss olyannal, aki foglalkozott komolyabban futással, esetleg edzett is már másokat, őt nem fogja zavarni a lassú tempó. Ha az időn szeretnél javítani, akkor inkább 3-5 km-ben gondolkozz elöször szerintem! :)
2015. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden tippet :)
2015. ápr. 18. 22:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy playlistet magamnak, 84 perc holnap tesztelem :)
2015. ápr. 19. 01:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!