Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy osztálytársa...

Mit tegyek ha egy osztálytársam aki utálja a személyiségem, megutáltatott egy-két emberen kívül az egész osztállyal?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel jóba voltam, de lassan minden barátom elveszi. Jó erőben vagyok hogy megverjem, de akkor tényleg mindenki utálna mert ő az egyik kedvence az osztálynak. Tanár soha nem hinné el, ő a tanárok kedvence. Most akkor mi lesz?

16/F



2015. ápr. 17. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: vagy előre futsz, vagy az élet pofoz. Ugyanolyan nem lehetsz 18 évesen mint 35. Ennyi.


Nem kell szeretni azokat akiket nem szeretsz, ha netán úgy érzed, mint az előző, hogy erkölcsileg nem okék, viszont akkor meg úgy kell élni, hogy tudod: vagy megtalálod azt a néhány embert aki Neked kell, vagy mindenhonnan kiközösítenek. Akkor viszont nem érdemes nyafogni, mert Te választottad.

Ha meg nem ez az ok akkor alkalmazkodnod kell a többiekhez. Kb. ezek a lehetőségek.

Mindkét esetben változnod kell. Az elsőnél megérteni, hogy Te választottad, a másodiknál simulékonyabbnak lenni.

Az, hogy nem akarod, hogy utáljanak, de nem változol valószínűleg nem fog menni.. Azért persze nem beszéllek le, hogy kipróbáld még néhány osztályban/csoportban/melóhelyen.

2015. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz vele négyszemközt elbeszélgetned... Senki más ne legyen ott, nem is kell igazából megverned, elég lesz csak megfélemlíteni. Fontos hogy komolyan, határozottan közöld vele a problémádat.
2015. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem nem kell vele szembeszállni, egyszerűen csak letojni. De Ha mégis halálra idegesít, akkor viszont megmondanám az osztálytársaknak az igazságot, és a bántalmazót megutáltatni velük. A bántóval pedig azt csinálsz amit akarsz, én a szemébe vágnám azt, amit gondolok róla...
2015. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
23%

Verd meg! Nem fognak érte megutálni sőt...

Ha olyan beképzelt emberről van szó, akkor lehet hogy nem is tudod, de páran hasonlóan éreznek: el kéne neki egy pár pofon. Az emberek nem szokták sajnálni a másikat, sőt pont azt szokták nagyra tartani aki bunyózik, akinek az ökle a másik arcában van nem pedig a zsebében. Ugyan azt csinálja veled amit te most nem teszel meg, csak ő a saját gizda eszközeivel. Ha megvered akkor akár hiszed akár nem ő lesz az akit oltogatni fognak: megvan még a fogad? :D vagy neˇm szédülsz? :D. Neked pedig könnyű lesz védekezned, de valószínűleg senki sem fog beoltani téged mert nem lesz mivel. Kiérdemelted a tiszteletet. A srácok általában még akkor is felnéznek valakire ha az egy földön fekvőt rugdos meg. De te provokáld ki hogy ő üssön meg téged először, úgy sok problémát elkerülhetsz.

2015. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Iskolán kívül agyonvered, aki meg utál annak egészségére váljék. Ha utálnak akkor máris híres vagy. Megvered a szép keményfiút, mindenki fél tőled, s akinek nem tetszel ne nézze. 14 éves lány vagyok, saját tapasztalataim alapján bevált.
2016. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!