Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belső combot hogy lehet...

Belső combot hogy lehet lefogyasztani valamint az egész combot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet irányítani a fogyás helyét. Mindenkinél genetikailag előre meghatározott, hogy ki honnan milyen ütemben tud fogyni. Nem tudod gyakorlatokkal sem szabályozni a zsírleadás helyét. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés az erősítő edzések mellé és majd lemegy az óhajtott részről is. De nem csak onnan.
2015. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Rubint Réka comb gyakorlatai tökéletesen formálnak, az ellipszis tréner, szobabicikli, futás, guggolás, lábemelés hátra,oldalra... ez mind nagyon jók!

Valamint még van egy speciális ami nekem nagyon bevált belső combra!!!!: tegyél egy labdát a combod közé ami puha lehetőleg kisebb fitnesz labda vagy hasonló amit össze lehet nyomni és a hátadra fekszel. A karjaidon támaszkosz felemeled a lábad és nyomod össze a labdát, illetve kitöréseket végzel. :)

2015. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rubint Rékázni szoktam meg van itthon taposó gépem azon szoktam minden nap edzeni. Csak ezekkel az a problémám, hogy inkább erősödik és még vastagabbnak néz ki, és én inkább azt szeretném, hogy vékonyabb legyen.

2015. márc. 19. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy diéta is kell. Kalória mínuszban tudsz fogyni.
2015. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok és 65 kg-ról lefogytam 58 kg-ra. Viszont a combom és a fenekem az genetikai adottság miatt sajnos kerekebb és vastagabb.:S A hasammal nincs semmi bajom, viszont ugye, hogy lefogytam a mellem is kisebb lett de a combom és a fenekem az még mindig nagy, és ez miatt szeretnék valahogy jobban arra rákoncentrálni
2015. márc. 19. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, de hiába, a genetika behatárol. Nincs a gyakorlat ráhatással a fogyás helyére. Hiába hangzik kiábrándítóan, de ez az igazság. Mindenhonnan fogysz, de ha ilyen az alkatod mint ahogy írtad, akkor sajnos a combodról megy le lassabban. Nem kötözködök, csak őszinte vagyok. :-)
2015. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:

A plasztikai műtétet erre találták ki (zsírleszívás).

Gyakorlatokkal ez nem fog menni, sem más természetes módon.

2015. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!