Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy osztálytársa...

Mit tegyek ha egy osztálytársam aki utálja a személyiségem, megutáltatott egy-két emberen kívül az egész osztállyal?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel jóba voltam, de lassan minden barátom elveszi. Jó erőben vagyok hogy megverjem, de akkor tényleg mindenki utálna mert ő az egyik kedvence az osztálynak. Tanár soha nem hinné el, ő a tanárok kedvence. Most akkor mi lesz?

16/F



2015. ápr. 17. 20:20
1 2
 1/15 Mr. S ***** válasza:
a kis szarrágó! hát pedig valahogy meg kéne leckéztetni...
2015. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mr. S ***** válasza:
de amúgy a barátaimat senki nem tudná ellenem fordítani a többi gyökér meg azt csinál amit akar
2015. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Megbarátkozni is próbáltam egyébként az illetővel, de egy gazdag szépfiú aki elég erősen egoista. Aki nem tetszik neki azt csak úgy lenézi.

Csak nekem néha még be is szólt, és nem 1 v. 1-ben hanem amikor sokan álltak körülötte.

2015. ápr. 17. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:

Megverheted, de akkor mindenki őt fogja sajnálni téged meg gyűlölni fognak.

Az, hogy egy "barátot" elvesz valaki az meg nem volt barát. Magyarán át kell gondolni, hogy mit mért csinál mért utál téged és meg kell keresni azokat akik nem nyalják az ő seggét és azokkal megpróbálni barátkozni.

2015. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1 ilyen van ő még barátom szerencsére, ennek még tudok örülni.
2015. ápr. 17. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor arra az egyre kell támaszkodni.

Inkább legyen az embernek 1 erős, stabil, megbízható barátja, mint 10 másik akik semmire se jók. Tudom jól néz ki facebookon hogy jön a képre 500 like meg mindenki köszön, de felesleges. Pár normális, stabil ember kell, többi azt csinál amit akar.

2015. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Kihúzod valahogy a következő 2 évet, leérettségizel, aztán nem mész el osztálytalálkozóra 5 év múlva. Ennyi. Persze balhézhatsz, de szerintem sokat nem érsz vele. Voltam hasonló szituban baráti társasággal, otthagytam őket a fenébe, nem ért annyit az egész.
2015. ápr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az lesz, hogy az egy szem barátodra vigyázol és megbecsülöd. De nem csak úgy ímmel-ámmal, hanem rendesen. Ha nem akkor meg egyedül kell végigcsinálnod. Bár a stílus alpári, de sok igazság van az egyik előttem szólónál.

Alakíts ki olyan személyiséget (apámtól kb. évente kaptam egy pofont, ha hülyeséget csináltam, aztán 14 évesen azt mondta, hogy most már magamat kell nevelni, ha kell fordulhatok hozzá, szóval 16 évesen Te is elkezdheted) amilyet szeretnél. Azt azért tudni kell, hogy olyan nem lesz akit mindenkit szeret. Ha ilyet szeretnél akkor inkább most ásd el magad. Ha meg olyan szeretnél lenni mint ez a nagyképű azt is megteheted, csak legyen mire. Ha meg más akkor másfélére. Hihetetlenül sok mindent tudunk magunkon átalakítani. Persze nem hipp-hopp csettintésre, mert ez minimum olyan kemény meló mint a gyúrás.

2015. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Átalakítani magamat?

Elég valószínűtlenül hangzik...


Persz simán kihúzom már ha kell az éveket, 8általánosba is ez volt csak azt hittem már vége lesz.

2015. ápr. 18. 23:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz vége. Ez olyan minta, ami minden életkorban előfordul, szóval számtalanszor elismételheted egyetemen, munkahelyen, bármilyen klubban, és így tovább.


Egyébként tök jók ezek a kérdések, egy időben úgy gondoltam rá, hogy bennem van a hiba, amiért kiközösítenek, most meg már nyilvánvaló, hogy én választottam ezt az utat, mert a legtöbben nem ütik meg a mércét nálam, kompromisszumot meg nem vagyok hajlandó kötni. Egyszerűen sajnálom rászánni az időmet egy felszínes,és/vagy erkölcsileg züllött társaságra. Ez nem feltétlen jó vagy rossz, egyszerűen csak így van. Persze ennek is megvan az ára (magány), ahogy minden másnak az életben.

2015. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!