Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami mozgás, ami nem...

Van valami mozgás, ami nem annyira fárasztó, és mégis lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

1-2 ruhamérettel szeretnék csak kisebbet hordani, viszont mivel itt a nyári idő, minél gyorsabb módszer kéne.. az asztmám mellett szerencsés módon a szivem se működik tökéletesen, ezért kéne valami kíméletes és mégis hatásos. /futás, aerobic, és társai kizárva/

diétákkal kíméljetek légyszi nem tesz jót a 16 éves szervezetemnek ha megvonom tőle a tápanyagokat;) előre is köszönöm^^



2015. ápr. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kondi?
2015. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diétával pont hogy nem vonod meg a tápanyagokat. Nem éhezteted magad, csupán a megfelelő mennyiséget viszed be ahhoz, hogy a szervezeted a legkevesebb izmot bontsa le és a lehető legtöbb zsírhoz nyúljon hozzá. Semmiben nem fogsz hiányt szenvedni egy megfelelő diéta során :)
2015. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: inkább olyasmire gondoltam, amit itthon is lehet, mert kis községben élek, és elég messze van konditerem:/

2.: ebben igazad van. viszont napi 1 étkezés az iskolai menza kaja ami már magában ellentmond a diétás étrendeknek..

ettől függetlenül egyre kíváncsibb vagyok a lehetőségekre ;)

2015. ápr. 16. 16:28
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: inkább olyasmire gondoltam, amit itthon is lehet, mert kis községben élek, és elég messze van konditerem:/

2.: ebben igazad van.. viszont napi 1 étkezés az iskolai menza kaja ami már magában ellentmond a diétás étrendeknek..

ettől függetlenül egyre kíváncsibb vagyok a lehetőségekre ;)

2015. ápr. 16. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta nem koplalást jelent, hanem : célzott étrend. zsírleadáashoz emelt fehérjebevitel (hogy ne izomból fogyj) és alacsony ch!

Heti minimum 3-4 aerob edzés kellene, pl gyors gyalpglás, bicajozás, ellipszis, lépcsőzőgép, úszás, stb.

De mehet mellé súlyzós edzés is. Az izmok adják a jó formát!

2015. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!