Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízásra Biotech USA Hyper...

Hízásra Biotech USA Hyper Mass 5000?

Figyelt kérdés
Igazából nem izmosodni szeretnék,mivel lány vagyok,hanem hízni. Mivel nincs meg a napi elengedő kalória bevitelem az edzés mellett,így gondoltam,hogy kiegészíthetném valamivel. Viszont semmiképpen sem akarnék túl kemény és izmos lenni. Combra és fenékre edzem és elég sokat fogytam a munkám miatt így nem tudom azt a szintet elérni,mint régen. A fentebb említett termék jó lenne erre a célra? Vagy esetleg tudtok mást ajánlani?

2015. ápr. 8. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig az izom adja a formát. Ne félj nem leszel naturálban sosem túl izmos, mivel a nők 1/25 annyi tesztoszteront termelnek, mint a férfiak, és még nekünk sem megy könnyen.

Zsírfelszedéstől nem lesz jó és feszes forma. Amúgy sem egy tápkiegen múlik, mivel az egész napi össz kalória számít. Kalória pluszban kell lenned hízáshoz. ÉS még valami: cukros tápkieget csak edzés után célszerű inni, mivel napközben nem kell cseszegetni az inzulinszintet. Gondolom nem akarsz cukor beteg lenni. Igaz, hajlam is kell rá, de azért étrendtúl is függ.

2015. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hát akkor még rágódom picit rajta,mert nem az én világom ezeknek a szedése,de ha ettől érhetek el látványos eredményt akkor talán megéri a kockázatot.

2015. ápr. 8. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzés után mehetne, de jobb ha külön proteined van és ahhoz teszel edzés utánra szénhidrátot. Anyagilag jobban jössz ki, nem fizeted ki a cukrot fehérje árban.
2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!