Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech usa hyper mass 5000-re...

Biotech usa hyper mass 5000-ret hogyan szedjem mert Biotech usa power pro-t is iszom és nem tudom hogyan szedjem a kettőt?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy én reggel felkelek akkor megiszok egy adag fehérjét mielőtt suliba mennék és nem tudom hogy szedjem mellé a tömegnövelőt.Ezt valaki el tudná mondani valaki hogyan szedjem?

2013. ápr. 1. 00:56
 1/9 zoli9411 ***** válasza:
A tömegnövelőt edzés után idd.
2013. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is a hypemass 5000 egy olyan tömegnövelő ami kb. 25g proteinen kívül semmi mást nem tartalmaz mint szénhiddrátot. El kell azon gondolkodni, kell e neked ennyi? Tömegnövelő edzést követően kell. Ha esetleg egy szuper all-in-one tömegnövelőről lenne szó, akkor reggel éhgyomorra.
2013. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
DE a féhérjét szoktam reggel mikor felkelek és amikor vége az edzésnek a tömegnövelőt hogy szedjem mellé valaki azt mondja edzés előtt 15 perccel az még oké de kétszer kell egy nap állítólag edzés után nem lehet mert akkor zsírosít. Lehet eggyütt inni a kettőt éhgyomorra?
2013. ápr. 1. 09:24
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy kreatint is tartalmaz
2013. ápr. 1. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő edzés után zsírosít? Az csak egy élelmiszer, mindig zsírosít, KIVÉVE edzés után mert akkor az izmok minden tápanyagot felvesznek! Természetesen edzés után idd, előtte ne mert lesik a vércukor szinted, reggel mehet a fehérje!
2013. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod de énse tudtam multkor írták erről de mindegy. akkor reggel fehérje edzés után tömegnövelő nem baj hogy mindkettőből 2-őt kéne fogyasztani vagy hogy még mindíg nem értem
2013. ápr. 1. 09:42
 7/9 A kérdező kommentje:
csak annyi még hogy hogyan szedjem a tömegnövelőt naponta kétszer a fehérjével szintén napi kétszer?
2013. ápr. 1. 09:44
 8/9 Lipton. ***** válasza:

jajj istenem az a tudatlanság ami itt még mindig van

nem értem hogy ilyen szutykot mint a hyper mass minek vesznek meg mikor 1 kiló szőlőcukor pár száz forint

na de mind1, úgy számold hogy edzés után meglegyen 50-60 gramm dextróz és dobj még mellé 1 adag power pro-t is

ebből a kakiból csak edzés után igyál

az meg hogy hányszor iszol a powerből függ attól hogy mennyi fehérjt fogyasztasz

mehet reggel 1 adag zabbal

2013. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

power pro-t

sajnos nekem ez is egy szutyok.


Honnan tudni mennyi szóját dobtak bele? Meg minek ez a sok szója. Az szilárd étkezés lassan már másból sem áll mint szóját tartalmazó mindenből.

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!