Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A véleményeitekre, tanácsokra...

A véleményeitekre, tanácsokra lennék kíváncsi. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
167 cm magas vagyok. Jelenleg 65 kg, egyszer mar drasztikus fogyokura altal sikerult 49 kgra lefogynom viszont iszonyu beteg lettem, igy ezt megegyszer nem szeretnem. Genetikailag hajlamos vagyok a hizasra es laza hajas narancsboros testalkatuak vagyunk. Viszont valtoztatni szeretnek. Amellett hogy sziv beteg vagyok mèg dohanyzom is... igy mozogni szinte alig birok. Az edzettsegem egyenlo a nullaval. Sportolni akarok de tudom hogy a cigivel nem fer ossze. Tehat arra lennek kivancsi hogy hogyan tudnam fokozatosan formaba hozni magam. Jelzem hogy egy dombra felsetalni is hatalmas gondot okoz. Emellett egyoldaluan is taplalkozom... krumpli kenyer.. tehat a legrosszabbak.
2015. márc. 14. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld annak az ellenkezőjét, amit jelenleg csinálsz (ne cigizz, táplálkozz normálisan, kezdj el edzeni). Más megoldás nincs.
2015. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!