Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a külömbség? Kicsi súllyal...

Mi a külömbség? Kicsi súllyal többet meg nagy súllyal kevesebb ismétlés között?

Figyelt kérdés

Testépítő gyakorlatokra gondolok.Olyat hallotam hogy 1.töl formásabb izom 2.tol pedig nagyobb erő.nemtudom mennyire igaz ez.

EZT AZÉRT KÉRDEZEM MERT ÍRTA VALAKI HOGY HA A GYARKOTLATOT 20 ISMÉTLÉSSEL MEG TUDOM CSINÁLNI AKKOR MÁR NEM ÉR SEMMIT!nem vágom ezt.14/f vagyok és 5-6 kgos a súlyzom és 20-30 ismétlést csinálok belőle.Nő is az izmom valamennyire meg be is durran a karom.Akkor mi a gond?Miétr csak akkor izmosodsz ha max 12t csinálsz meg belőle és utolso 2nél "erőlküdni" kell nagyon?!


2010. febr. 15. 16:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1kezes súlyzóval vállvonogatáskor 8 kg-ossal csinálok vagy 40-50et

Akkor most mit csináljak ha nincs nagyobb súly?

Ez nem lessz hatásos mi?

Azért 40-50 túl sok nem?Mert ha a csuklyámat szeretném hogy nagyobb legyen akkor kevesebb széria nagyobb súly.Mégis akkor most mit csináljak ha 10 kg-nál nincs több?

Nincs valami más megoldás?

2010. febr. 15. 17:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a csuklyámat 15-ös ismétléssel edzem, 4 szériával.

A 8 kilo télleg kevés, nem is kicsit, én kétkezessel csinálom 60-al, pedig nemrég csinálom. Nem dicsekedésből írtam le, esetleg ha megpakolsz egy táskát, vagy valami nehezet keresel, min legyen 15-20 kilo. Az elég lesz egykézzel. Remélem tudtam segíteni:)

2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi tudtál segíteni

De az érdekelne engem hogy akkor most ennek tényleg nincs értelme ha pl 10 kilóval 30at? mondjuk vagy 6-8 szériával?

2010. febr. 15. 17:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát mindenestre több mint a semmi, de próbáld meg nagyobb súllyal. Jobban el is fogsz fáradni tőle;) Ha végképp nem tudod megoldani, jó az a 6-8 széria is!
2010. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!