Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony derék, kerek fenék?

Vékony derék, kerek fenék?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat végezzek, ha vékonyabb derekat szeretnék és kerekebb, nagyobb feneket?
2015. febr. 23. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, 54 kg. A hasamon és a derekamon kívül máshol nincs felesleg (ott sem sok), csak mivel a combomra és a fenekemre hízok a legnehezebben,a derekamra és a hasamra a legkönnyebben, ha szimplán keveset ennék, először az egyébként sem vastag combomból és a fenekemről fogynék. Egyszóval nem szeretnék "plötty" lenni. Formásítani szeretnék,nagyobb, kerekebb feneket és vékony derekat, szálkás hasat. Tudna vki segíteni, és gyors hatékony tervet mondani? Köszönöm előre is.
2015. febr. 23. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit túlgondoltad. Nyilván vannak genetikai határok is, pl. ha te bizonyos helyen zsírosodsz, mert arra vagy hajlamos, akkor azon nem tudsz változtatni, nincs "vékonyító" (??) gyakorlat. Illetve a csontozatodon se tudsz változtatni. Ha jobban akarsz kinézni csinálj súlyzós edzést, aerob edzés és kezdj el étrend szerint kajálni, akkor jobb lesz az összkép.
2015. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Súlyzós edzés alatt mit értesz pontosan? Mennyi idő alatt lesz eredménye? Táplálkozásnál mit javasolsz? Paleolitról vkinek vélemény?
2015. febr. 23. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Builder.hu,edzestervek,női cikkek.

Ott mindent megtalalsz.

.

Szoval olvasgass mert egyelőre fogalmad sincs a dolgokrol. Ez nem baj.

Baj akkor lesz ha igy kezdesz el osszevissza edzeni es kajalni mert csak elpazarlod az idot eredmenytelenül.

2015. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Gyors" terv meg nincs.


Ha megvan a kaja,edzes,pihenes akkor fogsz fejlődni. De hetek alatt a semmibol nem fog 5 kilo izom felugrani,5 kilo zsir meg le.

2015. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kb így készülnek ezek-

[link]

2015. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
éppen megnéztem a builder.hu-t, senkit nem akarok bántani,de a kezdőoldalon levő férfiak szerintem egyáltalán nem néznek ki jól,így otthagytam.
2015. febr. 23. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
A workout-os szálkás férfiak nekem ezerszer jobbak. Vkinek még ötlet?
2015. febr. 23. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzaalassal semmi.


Ugralj otthon valami gagyi rubuintrekara es uborkadietazz.

2015. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!