Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formásodni szeretnék (fenék,...

Formásodni szeretnék (fenék, comb, derék). Legszívesebben futni megyek, de az időjárás ezt elég gyakran keresztülhúzza. Tudnátok ajánlani egy edzéstervet, amivel egy hónap alatt karcsúsodni lehet?

Figyelt kérdés
szeretném tudni, hogy napi milyen típusú, hosszúságú és intenzitású mozgást végezzek, ha 1 hónap alatt szeretnék eredményt elérni. 163 cm, 48 kg vagyok, de gyenge csontozatú, így bőven lenne min csiszolni.

2012. aug. 7. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a legjobb lenne, ha otthon végezhető mozgást írnátok, nem szeretem a konditermet. Köszi
2012. aug. 7. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hónap kb arra elég,hogy minimálisan megszokod a rendszeres edzést.

eredmény felmutatására nem elég.

az kb fél évnél kezdődik.

2012. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

most nézem a kulcsszavakat.

fogyókúra?48 kilóval?

ano...hapci.

2012. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, könnyű a csontozatom. Nem mondtam hogy kövér vagyok, de nem vagyok sportos mert főleg középtájra hízok, izmos pedig egyáltalán nem vagyok, vékony csukló, váll, láb.
2012. aug. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!