Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Huszonévesen még elkezdhetek...

Huszonévesen még elkezdhetek balettozni?

Figyelt kérdés

Persze nem balettkarrierre kell itt gondolni, tudom hogy ahhoz rég késő, meg nem is nekem való lenne, csak nagyon tetszenek a mozdulatok, érzem, hogy imádnám az elemeit, imádnám mint hobbit, pörögni forogni a lakásban. Tehát egyszerű hobbira gondoltam, mintha eljárnék egy főzőtanfolyamra :)

Csak épp nem tudom felnőtt kezdők számára mennyire vannak ilyen lehetőségek... mert persze, gyerekcsoportok gondolom mindig indulnak, had tipegjenek ott a kislányok, de értelemszerű, hogy így a húszas éveim elején nem oda fogok beállni, még ha lehetne sem.



2015. jan. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Termeszetesen elkezdheted, es latom tisztabanvagy a lenyeggel, hogy balerina mar nem leszel, sot, valoszinu a tanfolyamon sem leszel a legjobb, de ha ezt igy elfogadod, akkor semmi akadalya az egesznek. En a ruhakat szeretem az egeszben a legjobban *.* olyan szepek a tullszoknyak meg a csillogos bodyk! Na de nem ez a lenyeg hanem hogy szerintem siman elkezdheted csak valoszinu hogy ilyen 16-18 evesekkel kerulsz ossze (ha valamilyen muv. iskolaba jelentkezel ott nem inditanak felnott csoportot de felvesznek 18+ is) es ok mar legalabb 1-2 eve baletteznek meg mar tudnak par gyakorlatot, koreografiat, amiket te be kell potoljal. Ha talalsz direkt kezdo felnott tanfolyamot (bar en nem sok helyen lattam ilyet de sose lehet tudni) akkor meg minden a tehetsegeden es a szorgalmadon mulik ;)

13/l es egy muv. suliban 5 eve balettezek

2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van több helyen is kifejezetten felnőtteknek tanfolyam,főként nagyobb városokban.Érdmes még ilyen korban is elkezdeni nagyon izgalmas :) és nem utolsó sorban remek alakformáló :)
2015. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapesten ajánlom a Miami balett-et (Miskovicz Balett Stúdió), nagyon felkészült oktatók, jó csoportok, folyamatosan indulnak kezdő órák, és hatalmas élmény! 6 hete járok oda, és máris ég és föld, ahogy előtte meg most mozgok.
2015. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!