Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap megcsinálok...

Ha minden nap megcsinálok ennyi mozgást és ezt heti szinten növelem mindig tízzel akkor fogok formásodni?

Figyelt kérdés

1.hét :30db felülés,30gugolàs,5db fekvőtàmasz


Ezeket hetente 10 db-el növelném,kivéve a fekvőt,azt csak 5 db-al emelném mert az nagyon nem megy


Ezen felül úgy tervezem tavasztól hetente kétszer 20 perc kocogàst csinàlnék amit szintén heti 10 ( ez esetben) percel növelnék.


Nem zabàlok össze vissza nerre figyelek.

150/53 kg vagyok ,ezzel nekem nincs bajom mert végre van mellem és fenekem is,csak formàsodni szeretnék kicsit

I


2015. jan. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy normálisan felépített edzésterv kéne.

Nézz pl a Hunbarson,ott vannak saját tessúlyosak.

2015. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet ez nagyon tetszik igazàból,csak felénk 100km körzetben sincs ilyen park ahol lehetne ilyesmit csinàlni.


Akkor ez a mozgàs amit kigondoltam magamnak ez semmit sem érne?

2015. jan. 27. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell park,lehet otthon is.


Nem sokat ér. Ezzel az első pár hétben villámgyorsan haladnál aztán végleg leragadnál mert mindennap tilos edzeni.


Csinálj 2 edzésnapot amikor rendesen és azokat váltogasd,úgy hogy 1 nap szünet legyen köztük.


A nap:Felsőtest

Fekvőtámasz 4x amennyi megy

Tolózkodás széken: 4x amennyi megy

Oldalemelés valami súllyal: 3x8 vállankánt

Hasprés 3 sorozat

Plank 2x 20 mp


B nap:Láb,has

Guggolás 4x amennyi megy

Kitörés 4x10 lábanként

Lábemelés 4x10

2015. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nah ez az A,B nap nagyon tetszik ezt fogom követni amit leírtàl + futàs de azt igazàból örömömre csak mert régen nagy futó voltam simàn ment a 10+ km manapság meg 3kmnél màr végem van :D az ülőmunka elpuhított


Köszönöm a segítséget

2015. jan. 27. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ulomunka melle a legjobb ha minden napra teszel valamilyen mozgast!

Pl. egyik napra teljes testes torna, a masik napra futas, kocogas.

Ha valaki egyaltalan nem sportol, de vekony, az is nagyobb riziko az egeszsegre mint aki sportol de dagi. Az ulomunkanal pesig nincs rosszab egeszseg szempontjabol.

2015. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiseg a lenyeg, higy egyre tobbet csinalj, mert 15 perc kocogassal is sokat tettel az egeszseged erdekeben.
2015. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!