Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésen küzdelemkor hogy...

*lány* kérdése:

Edzésen küzdelemkor hogy mutassam meg hogy igen s tudok?

Figyelt kérdés
Karatezok 3 honapja, 16 eves lany vagyok. Na szoval edzesen mikir kuzdelem van vannak olyan csavok, ferfiak (mar regit jarnak ) akik ugy vannak vele hogy szetteszik a kezuket higy ussek vagy rugjak de ok nem vedekeznek nem utnek vagy rugnak. Nekem ez megalazo es kinos. Oke h nem akarjak h fajjon de egy ido utan zavar. Hogy ussem oket hogymeglepodjenek, fajjon nekik. megmutassam h igen is tudok. Nagyot szeretnek nekik adni. Fejre , agyekra(nemi szervre ) nem lehet edzesen. Kerlek segitsetek megakarom mutatni elszant vagyok , es tudom hogy igenis meg tudomcsinalni .

2015. jan. 10. 17:57
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
3 hónap tapasztalattal egy zöld öves férfit nem terítesz le, maximum ha hagyja magát és hátravágódik... Fiúknak is elég nehéz egymást leteríteni, ha normálisan védekeznek, nemhogy egy férfit legyőzöl... Van 1 srác, fél éve jiu jitsuzik, elkezdtem én is járni, nagyra volt vele, azt hitte ő egy mester már, erre kirúgni se tudja a lábamat, mert ereje nincs. Nagyon fontos a nem szerinti elosztás és nem véletlen találták ki a súlycsoportokat.
2015. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem pofazni kene utolso elotti hanem kerdezni higy hogyan...mar fel eve jarok lassan es fejre iranyulo rugassal rugtam le es abba esett ossze...de nyilvan latattlanba jobban tudod
2015. márc. 29. 22:11
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

14 év kyokushin múlttal, 2.dannal és felnőtt magyar bajnokként talán nem túlzok ha azt mondom, hogy jobban értek hozzá, mint te, aki fél éve jár edzésre és talán még a 10. kyuja sincs meg. Hogy miből gondolom azt, hogy te még nem lehetsz 10. kyus sem vagy pedig megbuktál a legelső vizsgádon vizsgádon?! Abból, hogy 10. kyura elméleti vizsgakövetelmény a dojo kun(dojo eskü), amelyben van egy olyan rész, ami így hangzik: "Megtartjuk az udvariasság szabályait, tiszteljük elöljáróinkat és a rangban feljebb lévőket!" Tehát, ha te már levizsgáztál 10 kyura, akkor ezt gondolom már tudod, de mivel itt olyan bugyutaságokat hordassz össze-vissza és olyan nagy mellénnyel beszélsz mint aki már nagy tapasztalattal bír a kyokushin terén, feltételezhetem, hogy még az első kyu vizsgádon sem vagy túl! Neked először inkább a dojo kun-on 7 pontján kellene elgondolkoznod, hogy mit is jelent a karate, nem pedig azon agyalnod, hogyan tudnál legyőzni egy tőled idősebb és tapasztaltabb Sempait! A válasz erre az, hogy SEHOGY, amit már páran leírtunk neked az előzőekben! Az, hogy valakit véletlenül fejbe rúgsz egy mawashi jodannal semmit nem jelent, akár kin gerivel is tökön rúghatod, semmit nem jelent, pláne versenyen.

Tehát még egyszer! Mivel nőnek esélye sincs egy férfi ellen, semmilyen sportban, mivel más az anatómiája egy nőnek és más egy férfinak és az evolúciója is, így a versenyeken nem szerinti az elosztás, sőt még súly csoport is van, sőt még korcsoport! De ha te már ennyire ünnepelt fighternek tartod magad, akkor indulj a férfiakkal egy kategóriában és meglátod, hogy miről beszélünk itt neked! Több tiszteletet!!! Osu!

2015. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Kedves utolsó Sempai!

Osu! A tiszteletet kiérdemelni kell, nem kierőszakolni. Nem tudom, hogy ezt komolyan gondoltad-e, mármint amit írtál, de ha igen, akkor én a helyedben nagyon elgondolkoznék azon, hogy mit is mondtam. 2. danos sempai létedre így beszélsz? Ez visszataszító. Szerintem alap a kölcsönös tisztelet! Nem várhatod el tőle, hogy tisztelettel beszéljen veled, ha te az ellenkezőjére adsz indokot.

A kérdésre válaszolva, rúgj be váratlanul egy jó csípős belsőcombost, üss egy keményet a kulccsontjához, vágd keményen gyomorszájon... Sok lehetőséged van, hidd el, menni fog! :)

Egyébként annál nagyobb értelmetlenséget még nem hallottam, hogy egy lány nem képes legyőzni egy fiút semmilyen sportban. 8 éve kyozok, velem egykorú, nálam 6-7 kilóval nehezebb srácot rendesen le tudok fárasztani. Nem egyszer le is k.o.-ztam egyiküket-másikukat. 2.-1. kyusok mind. Erről ennyit.

Emellett jégkorongban a velem egykorú srácokat úgy felkenem a palnkra, hogy csak na!

Ne istenítsük azért annyira a férfiakat! ;)

17/L

2016. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!