Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésen küzdelemkor hogy...

*lány* kérdése:

Edzésen küzdelemkor hogy mutassam meg hogy igen s tudok?

Figyelt kérdés
Karatezok 3 honapja, 16 eves lany vagyok. Na szoval edzesen mikir kuzdelem van vannak olyan csavok, ferfiak (mar regit jarnak ) akik ugy vannak vele hogy szetteszik a kezuket higy ussek vagy rugjak de ok nem vedekeznek nem utnek vagy rugnak. Nekem ez megalazo es kinos. Oke h nem akarjak h fajjon de egy ido utan zavar. Hogy ussem oket hogymeglepodjenek, fajjon nekik. megmutassam h igen is tudok. Nagyot szeretnek nekik adni. Fejre , agyekra(nemi szervre ) nem lehet edzesen. Kerlek segitsetek megakarom mutatni elszant vagyok , es tudom hogy igenis meg tudomcsinalni .

2015. jan. 10. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Comb oldalról (rugás), bordák(ütés), gyomorszáj(ütés), illetve a két mellizma között találod el bügykökket az i s tud fájni (ütés),térde rúgás szemből telitalppal (egyértelműen rugás :D )


Ezek jutnak eszembe sok sikert :'D

2015. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok : Két mellizom közötti ütésnél bügykeiddel találd el azt a kis vékony csontos részt, ezt akartam írni :D
2015. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi megprobalom :-)
2015. jan. 10. 19:16
 4/24 anonim ***** válasza:
Majd megerősödsz. Rúgd állon őket.
2015. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megalázás! Ha kivédik minden támadásod, akkor nem fogod megtanulni rendesen. Másik, hogy merd megütni, megrúgni a másikat. Hidd el, igy is neked segítenek.
2015. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Allon nm lehet. Tudom h segiteni akarnak csakkinos nekem azt erzem h nem faj nekik es valamit rosszul csinalok. Detljes erombol utom oket
2015. jan. 10. 19:30
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

egy pontot pécézz ki a testén de ne túl feltűnően és arra állj rá.

pl ütsz 3at a felsőtestére és mindig egy sípcsonton rúgással zárod,vagy alkarra ütéssel.

és zsákolni mindenképpen el kellene kezdened,ha már nem mész át valami rendes edzésre ahol ez alap.

2015. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Koszi....szoktuk csinalni a zsakolast eleg rendesen. Rendes edzes ez . Tudom mondjak a karatera h szar, de ez edzotol fugg . Ahova most jarok szerencsere rendes edzot fogtam ki
2015. jan. 10. 22:01
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Három hónapos kyo múlttal egy nő edzésen sosem fog férfiakon olyan effektív technikát alkalmazni, ami harcképtelenné teszi őket, de több éves karate múlttal sem. Az évek során egy nő magához képest erősebb, gyorsabb, állóképesebb, lazább, ügyesebb lesz, de nem a férfiak ellen vagy is k.o. technikát biztos nem fogsz tudni alkalmazni, max ha egy jodan mawashi geri betalál de ezt sem tartom nagyon valószínűleg, de kyo szabályrendszerben engedélyezett technikákkal testre aligha és ez bármely más küzdő stílusban is így van. Egy nő a kumite során edzésen, maximum a nagyon kezdőkkel vagy szintén azonos neműekkel tud hatásosan küzdeni, akik felett láthatóan dominánsabb a küzdelem során. Férfiaknál esélyed sincs, se tsuki-vel, se mawashi gerivel, se mae gerivel, se semmilyen más technikával olyan támadást bevinned, ami harcképtelenné teszi őket. Ezért vannak a versenyen korcsoportok, nem és súly kategóriák és minimum övfokozati elvárások.
2015. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes:)
2015. jan. 11. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!