Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésen küzdelemkor hogy...

*lány* kérdése:

Edzésen küzdelemkor hogy mutassam meg hogy igen s tudok?

Figyelt kérdés
Karatezok 3 honapja, 16 eves lany vagyok. Na szoval edzesen mikir kuzdelem van vannak olyan csavok, ferfiak (mar regit jarnak ) akik ugy vannak vele hogy szetteszik a kezuket higy ussek vagy rugjak de ok nem vedekeznek nem utnek vagy rugnak. Nekem ez megalazo es kinos. Oke h nem akarjak h fajjon de egy ido utan zavar. Hogy ussem oket hogymeglepodjenek, fajjon nekik. megmutassam h igen is tudok. Nagyot szeretnek nekik adni. Fejre , agyekra(nemi szervre ) nem lehet edzesen. Kerlek segitsetek megakarom mutatni elszant vagyok , es tudom hogy igenis meg tudomcsinalni .

2015. jan. 10. 17:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon is érthető és kifejtős volt a kérdésedre a válasz, vagyis edzésen küzdelem közben virtuskodni csak az veled azonos neműekkel, súlyúakkal, korúakkal tudsz. Ne a karatés és akció filmeket vedd alapul, ahol egy nő puszta kézzel elbánik 10 pasival, mert előtte karate edzésekre járt egy nagy mesterhez, ez csak mese habbal. A valóság-mint amit edzésen is észlelhetsz küzdelem közben-nagyon is más.
2015. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A kerdes nem az volt hogy tudom ki utni , hanem hogy meglepodjon...stb
2015. jan. 11. 17:41
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog meglepődni senki, pláne ha engedi, hogy üsd és rúgd teljes erőből, ami azt jelenti, hogy az ütéseidet és rúgásaidat meg sem érzi, szóval nem értem milyen hiperszuper technikát szeretnél itt megtudni.
2015. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Kyokushinkai karatés lány vagyok én is. Én úgy szoktam, hogy kifigyelem a technikájukat, és ha tudom, utánzom. Most szerintem azt tudod csinálni, hogy gyorsan, folyamatosan ütsz és rúgsz (az előző edzőm úgy mondta, hogy mint a cséphadaró), próbálsz teljes erőből ütni meg néha váratlan dolgokat csinálsz, pl. folyamatosan ütsz a mellkasára, aztán hirtelen oldalról megütöd a vállát, meg hasonlók.
2015. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
0%
Karates lany vagyok en is. Hidd el hogy van eselyed ellenuk. Szerintem szinre az osszes lany lazabb a fiuknal es ilvagy a jodan mawashi jo teknika. Probalj meg kombinaciokban dolgozni pl: mawashi gedan aztan belsocomb vagy utes mae gerivel elrugod es utanamesz mawashi jodannal. Amikor kezdo voltam engem is probaltak kimelni meg menozni azzal h ussel nyugodtan nem faj de hamar rajottek h ki is vagyok en. 15/L
2015. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy egy 15-16 lány ütésekkel, rúgásokkal, kombinációkkal támad egy tőle idősebb, tapasztaltabb, tömegesebb pasit, ebben mi lesz a meglepő egy pasinak? Nőnek esélye sincs semmilyen ütéssel, rúgással egy férfi ellen, ezért is nem látsz olyat versenyen, hogy a nők és a férfiak egy nem kategóriában indulnának,de semmilyen sportágban sem. Elhiszem, hogy egy nőnek jó lenne a pasi felé kerekedni a bunyóban, de ez csak utópikus fantáziálgatás, bármennyit edzhetsz is nem fog sikerülni! És itt az evolúciót hibáztasd ezért. Szintén kyos vagyok, 1.dan! Osu!
2015. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Jól leírták.:)

3 hónap után különben se várj csodát, NAGYON az alapoknál vagy még.

Csináld tovább, szívvel-lélekkel gyakorolj, adj bele mindent.

De a tőled tapasztaltabb, erősebb, pláne FÉRFI harcosok ellen sajnos nem lesz esélyed. Ennek ellenére, minden tiszteletem a tiéd, jó látni hogy ebben a korcs világban vannak még lányok, akiket érdekel a harcművészet!

Sok sikert, jó edzést!

Osu!

2015. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek sikerult egy zold oves pasit megverni hogy elesett:) Osu!
2015. jan. 23. 20:11
 19/24 anonim válasza:

13as vagyok

Aaaaz ügyes! :) Osu!

2015. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy elesett az semmit nem jelent, pláne azt, hogy megverted! Egy lábsöprésnek a kyoban semmi jelentősége,pláne ha egyensúlyvesztésből adódik. Nézz meg egy verseny küzdelmet, esnek-kelnek, de attól, hogy valaki a földön van és a másik azt hiszi, hogy ettől ő a győztes ez elég vicces! Meglátszik, hogy még nagyon nem érted a lényegét a küzdelemnek, csak arra hajtasz, hogy te megleckéztess egy ellenkező neműt a küzdelemben. EZ VISZONT SOSEM FOG SIKERÜLNI, MÁR ELŐTTEM LEÍRTÁK ÉRTHETŐEN, HOGY MIÉRT! A kiírásod épp olyan vicces és komolytalan, mint amikor megkérdezik egy karatéstól, hogy tud-e szaltózni és spárgázni? Küzdelem közben csak akkor érezhetsz el győzelmet az ellenfeled felett, ha k.o. erejű ütést vagy rúgást tudsz bevinni, de azt, hogy felteszik a kezüket és meg se kottyan nekik, amikor ütöd őket (mivel pontosan ezért teszik fel a kezüket), vagy mert elesik, az nem győzelem!!!
2015. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!