Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy csaj, és, hogy...

Tetszik egy csaj, és, hogy mutassam ki, hogy teszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem beszéltem még vele, csak szoktam látni, de félek odamenni hozzá.

2014. dec. 27. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be facen,majd írj rá :) ma már ez a legbiztosabb megoldás.
2014. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Póbáltam megkeresni facen, de egyszerűen nem találom.
2014. dec. 27. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, esetleg köszönj neki.
2014. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha látod valamelyik barátnőjével, ismerősével. Miután elváltak útjaik megkérdezed a barátot/barátnőt, hogy hogy hívják. bejelölöd és kész.
2014. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ha odamennék egy barátnőjéhez akit nem is ismerek, az azonnal elmondja a csajnak, hogy kérdezősködök róla.
2014. dec. 27. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:

De figyelj előbb utóbb úgyis megtudná, hogy tetszik neked.


Őszintén nem tudom hogyan tudnád kimutatni. Én a félénk pasikkal nagyon nehezen tudok bármit is kezdeni.

Mivan ha a lány is félénk? Akkor hiába mutogatsz jeleket ő se mer majd odamenni hozzád.

2014. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha odamennék hozzá, mit kellene mondanom, hogy ne is legyen gáz, meg túl nyomulós se?
2014. dec. 27. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy merre van x hely mondjuk. Találj ki valamit, hogy miért menj oda hozzá.
2014. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bármit.csinalj akarmit.en pont ebben a helyzetben vagyok csak lanykent.szeptember ota varok , hogy a fiu lepjen valamit aki vegzos, de attol beszari. en mar leptem rairtam , tudom hogy tetszem neki , de semmi..
2015. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!