Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki egy csajnak hogy tetszik nekem? (osztálytárs, többi lent)

Figyelt kérdés

14F - Tudom hogy mindenki a szemezést mondaná, mert "kisebb korban" ez jellemző:D de általában ő sose néz rám. Amúgy meg beszélgetni szoktunk meg egyszer mellém is ült. Most nem tudom tetszek -e neki. De én valahogy ki akarom mutatni hogy nekem tetszik, úgy hogy ne legyen ciki, se nyomulós. :)

Please választ!:)



2013. febr. 16. 19:49
 1/6 Piskótamaflás válasza:
ha beszélgettek,nézz mélyen a szemébe,gyönyörködj benne,de ne túl sokáig :D nem tudom hogy megy ez...suliban reggel dobhatsz pár bókot,pl: jól nézel ki. töltsetek kettesben több időt és kiderül h kedvel-e
2013. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz az első amit mondtál, a másodiktól meg félek ciki lenne egy kicsit, nemde?:S:D
2013. febr. 16. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy épp egyedül van, nm a barátnőivel, akkor menj oda, beszélgessetek, aztán egy idő után úgyis észreveszed, ha érdekled és akkor elhívhatod valahová.
2013. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát oké, csak a baj hogy 180 a vérnyomásom ilyenkor :DDD

Igen, sajnos ilyen vagyok (ami nagyon rossz) Jó azért annyira nem, egy beszélgetés sima, viszont a jól nézel kit nehéz kimondani :S:D Pedig jól néz ki xD

2013. febr. 16. 20:39
 5/6 anonim válasza:
Legyél vele kedves és köszönj neki légy a közelében és néz mélyen a szemébe amikor vele dumálsz.
2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Minden választ hasznosra értékeltem :D
2013. febr. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!