Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor és hogyan mutassam be?

Mikor és hogyan mutassam be?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen komolynak tűnő kapcsolatom,amely már fél éve tart. Egy kollégiumba vagyunk, így nem nagyon van/volt szükség arra,hogy itthon bemutassam,ha egy kis testiségre vágytunk,hogy "Tessék,ő itt a párom." Egyébként egy községben is élünk, ismerik is őt, a családját is, és pont ez a probléma. Hogy ők nem élnek olyan körülmények között,mint mi(szépen kifejezve..), a rokonai abban a közösségben,ahol élünk nem túl kedvelt személyek.. Már korábban pedzegettem, hogy együtt vagyunk, és hát itthon nem nagyon tetszett. Főleg a nagymamámnak(vele és apukámmal élek), aki nem ilyen tipikus öreg nénike. Hanem mivel kis közösségben élünk, ő szégyellné, hogy "az ő unokája" egy 'olyan' fiúval van együtt. (Hát, én nem érzem magam különbnek nála.) És ezt még annak idején mondtam is neki, egyből felháborodott rajta meg hasonlók. Azóta elavult ez a dolog, és nem is nagyon mertem mondani mamámnak. Nem is nagyon van jól az egészségi állapota, és félek,hogy ezzel csak rontanék a helyzeten. De nem valami jó dolog,hogy csak úgy találkozhatunk itthon,ha nincs mamám itt, ami szerencsére sűrűn van így. De látom a páromon, hogy bántja ez az egész. És tud mindenről ezekkel kapcsolatban, próbálja megérteni. De mégis lelkiismeret furdalásom van már fél év után.(apukám egyébként nem foglalkozik ezekkel a dolgaimmal.) Mit kellene tegyek? Gondolkoztam azon is,hogy be sem mutatom, úgyis együtt élünk még egy fél évig. És majd nyáron bejelentem, amikor már lennünk kell valahol,hogy "tessék, mostantól ő sűrűbben fog járni hozzánk"/vagy valami ilyesmi:D/ Ti mit ajánlotok? Mit csináljak?
2015. jan. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor még ne mondd, hogy egy pár vagytok. Viszont emlegetsd a nevét mind gyakrabban, hogy barátkoztok, meghívott egy kólára stb... Had barátkozzon a Mama a tudattal, hogy jóban vagytok.

Aztán nyárra elmondod, hogy "Mama, szerelmesek lettünk egymásba". De az is lehet, hogy nyárig elmúlika szerelem. Had ülepedjen a dolog.

2015. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért kérdeztem, hogy hány éves vagy, mert nem lenne mindegy a korod, atéren, h hogyan is cselekedjél ez ügyben. Ha betöltötted a 18at akkor mamának túl sok beleszólása nem lehet abban, hogy kivel jársz együtt semmilyen okból sem, így az orrára se vagy köteles kötni. Tudom a párodat zavarja a dolog és az a kellemetlen, de hát majd idővel, apránként beadagolva tudnád szerintem elintézni mamádat, már ha félsz, h baja esne emiatt. A tessék verziótól később baja eshet.
2015. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok!

Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!