Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szülei, miért erősködnek...

Párom szülei, miért erősködnek ennyire, hogy mutassam be a párom otthon 3. hét óta?

Figyelt kérdés

És nem érték meg, hogy az én szüleim régi módiak, hogy nem akarják, hogy 1 hónap után "haza vigyem". Mindig csattan rajtam minden, és már elegem van.


Köszönöm a válaszokat


2014. aug. 9. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2014. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
SZerintem se foglalkozz velük.Majd ha te úgy érzedd hogy eljött az idelye akkor tedd meg...
2014. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak náluk szoktunk lenni, és látszik, hogy fura a hangulat. Például alig beszélgetnek velem. (Na, meg még azok a beszólások a páromnak, amikről nem tudok.) Elegem van abból, hogy nekem mindig meg kell "felelnem". És ha ennyi sütni valójuk nincs, akkor nem fogok menni hozzájuk. Csak a páromat is biztos rosszul érinti. Pedig nem az ő hibája. (És nem rossz szándék miatt nem mutatom be, de ezt a párom is tudja......)
2014. aug. 9. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Már nem azért, de ha három hete jártok, miért kell állandóan a párodéknál lenni? Szüleit nyilván zavarod, és azt szeretnék, hogy néha hozzátok is menjetek!
2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem állandóan vagyok ott.
2014. aug. 9. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Magukbol csinaljak hulyet. Addig folytataják, amig látják rajtad, hogy feleszed. Mint a ygerek ha akar valami. Engedd el a fuled mellett es raunnak.
2014. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, egyrészt szeretnék hogy ne csak náluk lógjatok, másrészt ettől lesz komolyabb egy kapcsolat, hogy bemutatjátok egymást a szüleiteknek.


Így nézve a te szüleid gondolkodásmódja is elég fura, hogy "ne vidd haza" a párod. Én szülőként érdeklődnék hogy mégis kivel is jár a gyerekem.

2014. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már mondtam, hogy bemutatnám őt. De azt mondták, hogy korai. (Ha én szülő leszek, minél előbb megismerném az illetőt. Nem játszanám ezt.)
2014. aug. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!