Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek ezek a gyakorlatok nem...

Nektek ezek a gyakorlatok nem ártanak (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A kérdésem konditermi gyakorlatokkal kapcsolatos

2 gyakorlatról lenne szó a felhúzásról és a döntött törzsű evezéssel kapcsolatos.

[link]

[link]

A kérdésem az volna ezekről a gyakorlatokról hogy nem teszi tönkre a hátat (tudom hogy hát edzés) úgy értve hogy nem lesznek hát panaszaim nem lesz gerincferdülésem nem nyírja ki a gerincet, a gerinc mellett futó mély izmokat(tartó izmokat) nem fog tőle fájni a hátam és nem az izomlázra gondolok.

Kérem olyanok írjanak akik jártasak a témában és maguk is csinálják ezt a 2 gyakorlatot

Válaszotokat előre is köszönöm



2015. jan. 3. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert nem tűnnek túlságosan gerinc kímélőnek

Azt meg nem írtam oda hogy a technikát helyesen fogom végezni és megfelelő súlyokat használom nem próbálom meg felemelni a 200kg

2015. jan. 3. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Két kiváló alapgyakorlat,nem érdemes őket kihagyni..De valóban nagyon fontos hogy először sajátítsd el a helyes teknikát.
2015. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szóval akkor nem teszi tönkre a gerincem

Remélem még sok véleményt kapok másoktól is :)

2015. jan. 3. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre hátat sőt még jót is tesz.Jól erősíti a gerincmerevítőket a felhúzás.
2015. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!