Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje rendszeresen (heti 4-5ször) járok edzeni konditerembe, aminek látszik is a hatása, de szeretnék mellette kicsit fogyni is. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen étrendet javasoltok, hogy a legegyszerübben le tudja adni egy kis zsírt. mellette L-karnitint vagy valami hasonló zsírégetésben segítő terméket fogyasztanék. 5-10 kilótol szeretnék megszabadulni csupán. Mostani étrendem kb annyi, hogy megeszek 2 szendvicset suliban, majd edzés után olyan 18-18:30 körül hazaérek és eszek egy tál főtt ételt ( mindig mást ). Szóval hogy kellene táplálkoznom kemény edzés mellett, hogy megszabaduljak azoktól a kilóktól?
2010. jan. 26. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

eloszor is dontsd el : vagy edzel vagy fogyni akarsz!

a kettot nem lehet egyutt ez orok szabaly! mivel fogyas : futas , kardio , stb.

edzest ez visszafogja es nem fejlodsz. szoval eloszor neked kell eldonteni.

kajad meg lofasz. rizs , csirkemell , puffasztott rizs , zoldsegek , zabpehely stb.

2010. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kaja nagyon fontos. Nem jó az elosztás. Egyél napi 5-6 alkalommal ki adagokat, délután minél kevesebb szénhidrátot, este pedig csak gyümölcs, zöldség esetleg natúr csirkemell szelet magában.


Az, hogy edzeni és fogyni nem lehet együtt hülyeség. A súlyzós edzés komolyan égeti a kalóriákat. Próbálj emellett sokat kardiózni. Semmi baj nem lehet, ha a kaját tartod és komolyan csinálod az edzést akkor menni fog! Sok sikert!

2010. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a fogyás kérdés érdekes, mert mióta edzek nehezebb vagyok, de sokkal soványabbnak tűnök, egyre jobban kezdenek látszani az izmaim, és szinte "kirobbanóan" kezdtem el használni egyre nehezebb súlyokat, aminek örülök, csak hát gondoltam meggyorsítom a dolgot egy kis diétával. és akkor most inkább azt egyem amit az első kommentelő mondott, vagy pedig ehetek akármit csak mondjuk figyeljek h cukrot ne nagyon és inkább zöldséget és színhúst?
2010. jan. 26. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:

elso vagyok.

ehetsz amit akarsz csak figyelj oda. es ne csupa zsiros sz*rokat. szenhidratokra is figyelj ez a lenyeg!

2010. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ehetsz bármit rész én hanyagolnám... Sem a diéta, sem a testépítés nem erről szól. Nagyon kell figyelni a kajákra. Nem hiába szokták mondani, hogy 70%-ban számít a kaja, 30%-ban pedig az edzés. Azért nem vagy könnyebb mert az izom nehezebb a zsírnál, és ezek szerint izmosodsz. Néha méress egy testzsírszázalékot és látni fogod, hogy merre változik a testösszetételed.
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aham. És ha mondjuk úgy ennék, hogy suliba vinnék 3-4 kissebb szendvicset, mondjuk rozskenyérből, zöldséggel, aztán edzés után hús zöldséggel, vagy durumtésztával? vagy azis felejtős? kalóriabevitelre mennyire figyeljek? és mennyit vigyek be naponta kb?
2010. jan. 27. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

egy dolgot birok nektek semmi nem jo :D

leirom normalisan miket egyen es figyeljen oda. az nem tetszik 1-2 embernek.mikor irom akkor egyen akarmit csak figyeljen az se jo :D akkor b*sszatok meg :D

2010. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál már jobban hangzik, a 3-4 teljes kiörlésű kenyérből készült könnyű szendó jó lehet, de ne két szelet közé pakolj, hanem csak egy szeletre és folpack-al csomagold. Az edzés utáni sovány hús (csirke-pulykamell, hal) és zöldség is mehet.
2010. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah majd valahogy megoldom. így már könnyebb h tudom h mit ehetek. Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 28. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!