Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok...

Mady kérdése:

Milyen étrendet ajánlotok kondizás mellé? FONTOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok kb 1 hónapja járok hetente 5-6 szor konditerembe.Most majd veszünk Jumbot.180 cm vagyok és kb 76 kg.Tudnátok irni egy étrendet amiben nincs hús,és hal.

És ne olyan válaszokat irjatok léci hogy egyek húst mert amikor eszek akkor kihányom meg nem is izlik...Köszi


2011. máj. 10. 18:41
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
ha nem eszed meg a húst akkor sok sovány túrót fogyassz helyette.és a jumbo mellé(amitől én nem vagyok eléjulva,max edzés utáni turmixnak jó)vetess valami tisztább fehérjét,különben nemigen fogsz fejlődni.sajnos a méretek növeléséhez rengeteg kaja kell,egy szint után meg még emésztőenzimekkel sem lehet annyit burkolni h elég legyen.nem irok neked éétrendet,bár ezt irtad a kérdésben,mert nem sok értelme van.edd azt amit szeretsz,csak tarts be a kevés kajálás de nagyon sokszor szabályt.
2011. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ne járj 5-6 szor konditerembe mert túledzed magad, ha mégsem akkor meg szart sem ér az edzésed.
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek b*zmeg...

nehéz lesz. K*rva sok turmix fog kelleni.

Reggel egy rántotta, suliban, valami teljes kiőrlésű kenyér+raksz rá amit akarsz, és ehhez iszol zabpelyhes fehérjét, ezt eljátszod egy háromszor, edzés után jumbo, de ne vegyél többet, inkább valami rendes tömegnövit, ha mindenképp az kell. Este egy jó nagy adag túró.

2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számolj mindent, 160g fehérjének és 350-400 ch nak meg kell lenni.
2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz lencsével és egyéb fehérje tartalmú zöldséggel ami jelentősen gyengébb mint a hús de nem tudok jobbat.
2011. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.És akkor naponta 4-6 szor egyek keveset?
2011. máj. 11. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a hús nem jön be, akkor egyél sok cottage cheese-t. A legtöbb nagyobb élelmiszerboltban árulják (spar, tesco, stb). Magas a fehérjetartalma és szerintem az íze is jó. Egy dobozban (általában 150 g) van kb. 15 g fehérje. Szerintem te simán megeszel egyszerre 3-4 dobozzal is.

Mellé tejsavó koncentrátumot vegyél. Amit én használok és szerintem jó, a www.tejpor.hu oldalán levő, 10 kg-os kiszerelésű csomag.

2011. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Jumbo-ról mi a véleményed?Milyen izű a legjobb?Nekem azt mondta az eddző hogy vizbe kell oldani
2011. máj. 12. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha vízben akarod oldani, akkor szerintem csokis ízben vegyél, az valamelyest hasonlítani fog a kakaóhoz. A többi íz iszonyat sz@r tud lenni vízzel elkeverve, de ez minden tömegnövelőnél így van.


Ha nem megy vízzel, akkor zsírszegény tejjel keverd el, szerintem ugyanúgy hat.

2011. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az jó ha most úgy eszek hogy kicsit foggyak is?Reggeli zabpehely egy alma belevágva.Ebéd Rizs és fűszerek rajta meg pár zöldséggel elkeverve és vacsira is zabpehely.Ezen kivül nagyon sokat iszok.
2011. máj. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!