Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelő étrendet...

Milyen tömegnövelő étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok( 186cm 64kg), konditerembe hetente 4szer szoktam járni.Tömegnövelőt szedtem(Jumbot) amitől felszedtem pár kilót, de már nincs rá pénzem. Reggel 8tól 2ig suliba vagyok. Ott sajnos csak szendvicset tudok enni, de nem igazán tudom, hogy itthon mit kéne ennem. Tudnátok ajánlani valami jó étrendet tömegnöveléshez?
2010. márc. 7. 17:17
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom milyen idos vagy (szerintem olyan 18 koruli) de fiatalon meg a szervezeted fejlodik es ilyenkor nincsen semmi gond azzal hogy vekony vagy. Az emeberek jelentos resze elobb magassagban majd szelessegben gyarapszik. Plussz a testsuly meg nem minden. Asvanyi anyagok + vitaminok mennyiseg, minosege is sokat szamit sportolasnal). Ahoz hogy megfelelő tanacsot tudjanak adni a szakertok szerintem írd le hogy milyen az anyagcsered (sokat szamit!).
2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gyors az anyagcserém, 16 éves vagyok
2010. márc. 7. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kéne még tömegnövelőt szedned... 1x leállsz vele akkor össze esel..különben is fejlődni fogsz még! 22éves korodig:)
2010. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja hagytam abba, és semmilyen változást nem vettem észre.
2010. márc. 8. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne félj a tömegnövelőtől, nem fogsz összeesni ha abbahagyod. Nem tudom mért válaszol ilyen kérdésre az akinek fogalma sincs a dolgokról..

A Jumbo szerintem a legjobb tömegnövelő, de kell hozzá egy étrend, amit kiegészítesz. A suliba esetleg a szendvics mellé esetleg vihetsz túróból, banánból és tejből készült turmixot. Tömegelés alatt több szénhidrát kell mint általában. Esetedben 400g is gyarapodást eredményez. Szénhidrátnak jó a rizs, főtt krumpli, zabpehely pl. Fehérje bevitel pedig minimum 130g, de szerintem inkább több legyen mint kevesebb. Ezt tojásból, csirke, pulyka mellből, túróból érdemes bevinni.

2010. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tömegnövelő után nem esik össze az ember mert az nem koksz, nem szteroid, csak élelmiszer, amit rendes étrend nélkül fölösleges szedni. [link] Használhattad volna a keresőt mert már 1000 ilyen kérdés volt.
2010. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!