Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli edzéshez az ötleteket...

Reggeli edzéshez az ötleteket kérem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Minden nap iskolába megyek. És későn érek haza (16:30-ra legkésőbb) és még tanulnom is kell. Estére meg már túl fáradt vagyok edzeni. Mit gondoltok arról ha hamar lefekszek és reggel korán felkelek edzeni? Mire kell odafigyeljek? (Súlyzós és saját súlyos gyakorlatokat végeznék; van itthon fekpad és súly, húzódzkodó rúd stb. Nem az izomtömeg növelés a cél, hanem inkább hogy fitt, erős legyek. Egy minimális izomtömeg elég nekem.

Mire kell figyelnem? (gondolok itt a kajára=edzés után/előtt? és mit?; mennyi időt adjak magamnak reggelente felkelni= remélem érthető;



2014. okt. 12. 19:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha minden reggel lenyomsz néhány fekvőtámaszt, plusz csinálsz néhány felülést.
2014. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, úgyis mindig a reggeli edzés a legjobb.

Edzéstervnek ajánlanám Neila Rey workoutjait, programjait, challenge-eit:

[link]

Ezek nagyon kreatívak és hatásosak, illetve pont arra jók, hogy fitt és erős legyél, szóval nem testépítés (bár nekem a testépítéssel sincs bajom, az is jó).

A súlyzózáshoz is linkelek egyet, lehet, hogy ismered, de azért leírom:

[link]

Itt vannak tutorial videók/képek, hogy a gyakorlatokat hogyan kell elvégezni illetve milyen izmokra hat, plusz sokféle edzéstervet ír le.

Illetve ezeken az oldalakon majd találhatsz különféle étrendeket.

Sok sikert az edzéshez, remélem tudtam segíteni. :)

2014. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a tippek, vélemények!
2014. okt. 14. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
16:30 kor nem haza érsz hanem be a terembe 17:30 végzel és mehetsz is haza tanulni? nem hiszem el ,hogy neked nincs 1 szabad órád:)
2014. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!