Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A helyben futásnak van valami...

A helyben futásnak van valami értelme?

Figyelt kérdés

Szeretnék futni, hogy mozogjak valamit, de túlságosan törődök az emberek véleményével ahhoz, hogy a településen utcán, vagy a településen kívül az út szélén fussak. Hülyének néznének csak, hogy ez meg mit futkos itt.

Szóval arra gondoltam, mi lenne ha itthon futnék helybenfutással a szobámban vagy az udvaron, de ennek van bármi értelme?


2014. okt. 5. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az udvaron akár körben is futhatsz.
2014. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a kérdésre is kérnék választ
2014. okt. 5. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a válasz. Minek futnál egyhelyben, ha körben is lehet?
2014. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Bemelegítésnek talán. Udvaron fussál rendesen körbe. Én el is unnám magam. De amúgy az a legjobb ha rendesen utcán halafsz és büszke lehetsz az elért teljesítményért. Amúgy én is sokáig nem mertem mások elött futni mett biztos megjegyzik hogy futok stb. Rákelett jönnöm, hogy csak én dimenzionáltam túl és mindenki saját magával foglalkozik. Ha megjegyzi valaki vidéken, hogy minek futok meg fölösleges nem foglalkozom velük, és teszem tovább a kilómétereimmel.
2014. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ebben a formában van-

http://www.youtube.com/watch?v=qhSpF0hDQXg

de akkor már az ugrókötelet is tedd hozzá és összeraksz egy ilyesmit mondjuk-

10p helyben futás gumiszalaggal,10x1p ugrókötél fél perces pihenőkkel és 10x10 burpee 1 perces pihenőkkel.

2014. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!