Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak meg?

Hogyan hizzak meg?

Figyelt kérdés
mit egyek hogy meghizzak? 2 hónap mulva 14 éves vagyok és 48 kiló, 167cm magas. ez a súly ehhez a magassághoz túl kevés. a vállambol meg a nyakambol állnak kifele a csontok és eléggé vékony is vagyok

2014. szept. 1. 00:58
 1/9 Xyrot ***** válasza:

Nos növelned kell a szénhidrát beviteled..és számolgatnod azt!

Ha nehezen hízó típus vagy mehet 4-5g/tskg szénhidrát és 2g fehérje/tskg! Így egészen biztos fogsz hízni de gondolkodj el azon, hogy biztos jobban fogsz kinézni ha meghízol? Mert elég kicsi az esélye..ha van lehetőséged, időd és kedves edz otthon, majd kb 1-2 év múlva mehetsz edzőterembe is, kis izom felszedése érdekében :)

Ha még maradt valami tisztázatlan írj privátot..vagy kérdezhetsz mást :)

Szép napot!

2014. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen voltam(kb.egy héttel a születésnapom után) 18 kiló.Elkezdtem kondizni,azóta eltelt kb.1 év most 61 vagyok.Hasonló a magasságom.
2014. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*48 kiló,nem 18
2014. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de a kondizáshoz kell enni is olyan ételeket..
2014. szept. 5. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?Ha hízni akarsz,akkor mindenhogyan enned kell.Amúgy az elején nem kell annyira odafigyelni a táplálkozásra,anélkül is fejlődsz,csak lassabban.
2014. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pl.: olyan ételeket amibe van protein. attol jobban kijönnek az izmok ha gyursz
2014. szept. 8. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
De,ha hízni akarsz,amúgy is többet kell enned.
2014. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és hogyan kondizzak? mit sportoljak?
2014. okt. 18. 11:47
 9/9 A kérdező kommentje:
meghiztam 2 kilót. most 50 vagyok.
2014. okt. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!