Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg az álló...

Hogy csináljam meg az álló spárgákat? SOS

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy hónap múlva fogok járni piruettre és bár nem követelmény, én addig szeretném megcsinálni az álló spárgákat. A simák már teljesen lemennek, de hiába próbálom az állókat, egyszerűen nem megy, pedig elég sok dolgot próbáltam már. Hogy tudnám valahogy megcsinálni az alatt az egy hónap alatt?

2014. aug. 25. 10:45
 1/2 anonim válasza:
Hát ha a simak lemennek akkor próbáld ajtonal Vagyhat így YouTubeba írd be: How to the spilts FAST, és a második videóban benne lesz ahol szőke lány rózsaszín top fekete rövidnadrág, tekerj bele a 2:00 ig
2014. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is falnál/ajtónál szoktam rá nyújtani.. az alsó lábaddal menj közel a falhoz, kezeddel tartsd magad, és a fenti lábad próbáld minél magasabbra és közelebb vinni a falhoz
2014. okt. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!