Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én 14 éves lány vagyok 155cm...

Én 14 éves lány vagyok 155cm 53kg és szeretnék kicsit edzeni a hasamra hogy lapos is legyen és izmos, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne hogyan tudok egyszere izmosítani és fogyni is .. 14 vagyok ezért komolyabb edzésbe és diétába nem szeretnék kezdeni :) van ötletetek ?

2014. aug. 2. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, fogyás közben nem lehetséges izmosítani. Nézd, valamit valamiért. Edzés és szálkásító diéta nélkül nem fog menni. Azt javaslom, csökkents a szénhidrát bevitelt és növeld a fehérje bevitelt és egyél bőven zöldséget.

Edz heti 3x 30-40 percet rengeteg videó van, és gyalogolhatsz is 40 -60 percet folyamatosan amikor időd engedi.

2014. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönnöm :)
2014. aug. 2. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ mit szeretnél elérni és milyen a genetikád. egy lánynak általában 15-17% testzsírnál már látszanak a hasizmok.


fogyás közben lehetséges izmosítani, de kezdőként valószínűleg nem fog menni.


ha komolyan érdekel, keress privátban, írd le a táplálkozásod, edzésed, pihenési szokásaid, életviteled.

2014. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!