Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó tornász vagyok viszont a...

Szidike20 kérdése:

Jó tornász vagyok viszont a hátra bógnim nem megy profibb tornászokat kérdeznék hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sokat gyakoroltam és olvastam más kérdéseket és oldalakat de nem találtam olyan infót ami segítene talán itt megtalálom


Talán az lenne a gond hogy nem tudom feldobni,nem tudom



2014. júl. 15. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Szia mit jelent az hogy jó tornász ? én annak tartom magam mert tudok szaltózni kéznélkül előre bognizni és arábelezni flikezzni .Najó bocsi nem akartam felvágni . szoval mmegprobálok segíteni. ?) A jobbik lábadra rakd a testsúlyt , a kezedet inditsd el elősször és kövesd a tekinteteddel és szép lassan az egész tested követni fogja a lábadat végig feszítsd , és igy elméletileg sikerülnifog :)) sok sikert!
2014. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged azóta amióta írtad megtanultam azzal amit írtál! Ügyes vagy!
2015. febr. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!